Dordrecht, Netherlands

In 2018 meer duidelijk over LNG tankstation

Uit onderzoek moet blijken of de tijd rijp is voor een bunkerstation op het Duivelseiland. Daar zouden schepen LNG kunnen gaan tanken.
Dennis Koorevaar | 30 oktober 2017 15:17 | Aangepast op 30 oktober 2017 15:17
Tot nu toe is het nog niet zeker of het tankstation er komt. Jan-Willem Drijver van Pit Point Clean Fuels zegt dat het niet slim is om een LNG station te beginnen als er niemand op LNG vaart, en niemand op LNG zal gaan varen als je dat nergens kunt tanken.

Havenbedrijf Rotterdam onderzoekt met andere partijen of zo'n schoon bunkerstation haalbaar is. Dat wordt in het eerste kwartaal van 2018 duidelijk.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...