Dordrecht, Netherlands

In 2018 meer duidelijk over LNG tankstation

Uit onderzoek moet blijken of de tijd rijp is voor een bunkerstation op het Duivelseiland. Daar zouden schepen LNG kunnen gaan tanken.
Dennis Koorevaar | 30 oktober 2017 15:17 | Aangepast op 30 oktober 2017 15:17
Tot nu toe is het nog niet zeker of het tankstation er komt. Jan-Willem Drijver van Pit Point Clean Fuels zegt dat het niet slim is om een LNG station te beginnen als er niemand op LNG vaart, en niemand op LNG zal gaan varen als je dat nergens kunt tanken.

Havenbedrijf Rotterdam onderzoekt met andere partijen of zo'n schoon bunkerstation haalbaar is. Dat wordt in het eerste kwartaal van 2018 duidelijk.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...