gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

In dit shirt speelt FC Dordrecht vanaf nu zijn thuiswedstrijden

b6059a02923021b2d1e5f6762694ebc2

FC Dordrecht heeft de wedstrijdshirts voor het nieuwe seizoen gepresenteerd. En wat opvalt: het thuistenue heeft weer streepjes gekregen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het seizoen in de Eerste Divisie staat op het punt van beginnen, komende vrijdag uit tegen FC Emmen. En nu weten de fans ook in welk tricot ze de Schapekoppen op het veld mogen verwachten. Voor de thuiswedstrijden zal het elftal in ieder geval aantreden in het kenmerkende groen, met dit keer dunne verticale streeptjes.

Daarmee gaat de plaatselijke FC terug naar 2022, toen de club halverwege het seizoen overstapte naar de huidige shirtsponsor Capelli. Toen speelde de ploeg voor het eerst in jaren in een streepjesshirt.

Het uitshirt bestaat dit seizoen uit een geheel zwart exemplaar, met in het midden de verticale driekleur van de stad. De shirts zijn woensdag gepresenteerd middels een gelikt filmpje.

Lees meer over:

Lees ook

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

beeldvoorstraat

Tranen en bloemen in straat waar peuter verongelukte: ‘Dit heeft heel veel impact’

Rozen, tekeningen en knuffeltjes. Op de Dordtse Voorstraat worden donderdagochtend steeds meer steunbetuigingen geplaatst op de plek van een fataal ongeluk een dag eerder. Een jong kind kwam na een aanrijding met een bestelbus om het leven. "Ik werd wakker met een knoop in mijn maag."

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.