gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

In dit shirt speelt FC Dordrecht vanaf nu zijn thuiswedstrijden

b6059a02923021b2d1e5f6762694ebc2

FC Dordrecht heeft de wedstrijdshirts voor het nieuwe seizoen gepresenteerd. En wat opvalt: het thuistenue heeft weer streepjes gekregen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het seizoen in de Eerste Divisie staat op het punt van beginnen, komende vrijdag uit tegen FC Emmen. En nu weten de fans ook in welk tricot ze de Schapekoppen op het veld mogen verwachten. Voor de thuiswedstrijden zal het elftal in ieder geval aantreden in het kenmerkende groen, met dit keer dunne verticale streeptjes.

Daarmee gaat de plaatselijke FC terug naar 2022, toen de club halverwege het seizoen overstapte naar de huidige shirtsponsor Capelli. Toen speelde de ploeg voor het eerst in jaren in een streepjesshirt.

Het uitshirt bestaat dit seizoen uit een geheel zwart exemplaar, met in het midden de verticale driekleur van de stad. De shirts zijn woensdag gepresenteerd middels een gelikt filmpje.

Lees meer over:

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: bijzonder concert Bachfestival 2026

In onze serie speciale uitzendingen over de grote evenementen van de afgelopen zomer is de komende twee zondagen de 'Koraalpreludes, Bach als stralend middelpunt van het universum' nog een keer te zien op TV Dordrecht.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."