Dordrecht, Netherlands

In Gesprek met de Stad en Via Cultura op TV Dordrecht

Ook dit weekend zijn er weer programma's van Via Cultura en de Bibliotheek AanZet te zien op TV Dordrecht. Op zaterdag een thema-uitzending van Via Cultura over mentale gezondheid en op zondag een Hiphop-special van In gesprek met de stad.
Vivian Rutte | 29 mei 2021 12:30 | Aangepast op 29 mei 2021 12:30
In Via Cultura praat presentatrice Inse de Wit met coach Marlot van der Goot, therapeut Suzanne Verbraak en orthomoleculair voedingsdeskundige Ans Goedemans over de lange wachtlijsten voor de geestelijke gezondheidszorg. Het wordt een groepsgesprek over waarom mensen zo laat aan de bel trekken, hoe ze problemen kunnen voorkomen en wat ze zelf kunnen doen om aan hun mentale gezondheid te werken, zodat ze minder stress en meer geluk in hun leven ervaren.

Via Cultura is zaterdag 29 mei vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht en het wordt daarna ieder uur herhaald.

Zondag zenden we de In gesprek met de Stad-special 'Hiphop in je bieb' van Bibliotheek AanZet uit.

Deze keer in ‘In gesprek met de stad’ de volgende gasten: Fariesh Abdoelrahman van Quardin en Jerry Kroonen van R-newt, Jaouad Dikri (deelnemer Hiphop in je Bieb) en Geerke van t' Veer, bibliotheek-consulent en Neerlandica. Hiphop en taal zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Hiphop levert een positieve bijdrage aan de taal en talentontwikkeling van jongeren.

Hoe belangrijk is het om een goede Hiphop Community te hebben? Wat heb je ervoor nodig om dit te creëren? Dit zijn onderwerpen die we gaan bespreken met gasten Fariesh, Geerke en Jerry. Verder spreken we Jaouad, die aan het project "Hiphop in je bieb" heeft meegedaan, en is er muziek van singer-songwriter Arjan Loeve.

De Hiphop-special van Bibliotheek AanZet is zondag 30 mei vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht en wordt ook ieder uur herhaald.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...