Dordrecht, Netherlands

In Gesprek met de Stad en Via Cultura op TV Dordrecht

Ook dit weekend zijn er weer programma's van Via Cultura en de Bibliotheek AanZet te zien op TV Dordrecht. Op zaterdag een thema-uitzending van Via Cultura over mentale gezondheid en op zondag een Hiphop-special van In gesprek met de stad.
Vivian Rutte | 29 mei 2021 12:30 | Aangepast op 29 mei 2021 12:30
In Via Cultura praat presentatrice Inse de Wit met coach Marlot van der Goot, therapeut Suzanne Verbraak en orthomoleculair voedingsdeskundige Ans Goedemans over de lange wachtlijsten voor de geestelijke gezondheidszorg. Het wordt een groepsgesprek over waarom mensen zo laat aan de bel trekken, hoe ze problemen kunnen voorkomen en wat ze zelf kunnen doen om aan hun mentale gezondheid te werken, zodat ze minder stress en meer geluk in hun leven ervaren.

Via Cultura is zaterdag 29 mei vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht en het wordt daarna ieder uur herhaald.

Zondag zenden we de In gesprek met de Stad-special 'Hiphop in je bieb' van Bibliotheek AanZet uit.

Deze keer in ‘In gesprek met de stad’ de volgende gasten: Fariesh Abdoelrahman van Quardin en Jerry Kroonen van R-newt, Jaouad Dikri (deelnemer Hiphop in je Bieb) en Geerke van t' Veer, bibliotheek-consulent en Neerlandica. Hiphop en taal zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Hiphop levert een positieve bijdrage aan de taal en talentontwikkeling van jongeren.

Hoe belangrijk is het om een goede Hiphop Community te hebben? Wat heb je ervoor nodig om dit te creëren? Dit zijn onderwerpen die we gaan bespreken met gasten Fariesh, Geerke en Jerry. Verder spreken we Jaouad, die aan het project "Hiphop in je bieb" heeft meegedaan, en is er muziek van singer-songwriter Arjan Loeve.

De Hiphop-special van Bibliotheek AanZet is zondag 30 mei vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht en wordt ook ieder uur herhaald.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...