Dordrecht, Netherlands

In Merz kijken Kameroense en Nederlandse Dordtenaren samen naar WK

De Oranjeleeuwinnen speelden zaterdag hun tweede poulewedstrijd, tegen Kameroen op het WK Vrouwenvoetbal. In Merz zaten de inwoners van Dordrecht bij één om de vrouwen aan te moedigen.
Petra Scheurwater | 17 juni 2019 17:22 | Aangepast op 17 juni 2019 17:22
"Het was heel spannend, ik had wel gehoopt dat Kameroen zou winnen, maar ja, jammer", verzucht een fan van Kameroen. Het Nederlandse vrouwenvoetbalteam won met 3-1 van het Afrikaanse land en is door die winst door naar de achtste finales. Voor Kameroen valt het doek hoogstwaarschijnlijk in de poulefase.

"Ik ben ook gewoon voor Nederland, ik ben nu eenmaal een Schapekop. Maar als Kameroen speelt moet je toch even een seintje geven dat je bij hen hoort."


Nederland speelt aankomende donderdag hun laatste poulewedstrijd op het WK. Dan is Canada de tegenstander.

Lees ook

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...