Dordrecht, Netherlands

In Merz kijken Kameroense en Nederlandse Dordtenaren samen naar WK

De Oranjeleeuwinnen speelden zaterdag hun tweede poulewedstrijd, tegen Kameroen op het WK Vrouwenvoetbal. In Merz zaten de inwoners van Dordrecht bij één om de vrouwen aan te moedigen.
Petra Scheurwater | 17 juni 2019 17:22 | Aangepast op 17 juni 2019 17:22
"Het was heel spannend, ik had wel gehoopt dat Kameroen zou winnen, maar ja, jammer", verzucht een fan van Kameroen. Het Nederlandse vrouwenvoetbalteam won met 3-1 van het Afrikaanse land en is door die winst door naar de achtste finales. Voor Kameroen valt het doek hoogstwaarschijnlijk in de poulefase.

"Ik ben ook gewoon voor Nederland, ik ben nu eenmaal een Schapekop. Maar als Kameroen speelt moet je toch even een seintje geven dat je bij hen hoort."


Nederland speelt aankomende donderdag hun laatste poulewedstrijd op het WK. Dan is Canada de tegenstander.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...