Dordrecht, Netherlands

In Merz kijken Kameroense en Nederlandse Dordtenaren samen naar WK

De Oranjeleeuwinnen speelden zaterdag hun tweede poulewedstrijd, tegen Kameroen op het WK Vrouwenvoetbal. In Merz zaten de inwoners van Dordrecht bij één om de vrouwen aan te moedigen.
Petra Scheurwater | 17 juni 2019 17:22 | Aangepast op 17 juni 2019 17:22
"Het was heel spannend, ik had wel gehoopt dat Kameroen zou winnen, maar ja, jammer", verzucht een fan van Kameroen. Het Nederlandse vrouwenvoetbalteam won met 3-1 van het Afrikaanse land en is door die winst door naar de achtste finales. Voor Kameroen valt het doek hoogstwaarschijnlijk in de poulefase.

"Ik ben ook gewoon voor Nederland, ik ben nu eenmaal een Schapekop. Maar als Kameroen speelt moet je toch even een seintje geven dat je bij hen hoort."


Nederland speelt aankomende donderdag hun laatste poulewedstrijd op het WK. Dan is Canada de tegenstander.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...