De inbreker is ter plekke in de boeien geslagen
Instagram Politie DordrechtEen man heeft maandag ingebroken in een sportkantine in Dordrecht. De verdachte dacht dat daar wel wat losgeld te halen viel. Maar toen dit niet zo was, richtte hij zich op het bier en chips van de kantine. De politie heeft de verdachte ter plekke aangehouden.
De politie kreeg op maandag een bijzondere melding, laten ze weten via Instagram. “Er wordt op dit moment ingebroken in een sportkantine aan de Vogelaarsweg. De verdachte loopt nog in het pand”, klonk de melding.
Vervolgens kwamen de agenten ter plaatse en omsingelden het pand. Toen ontdekten zij dat er een ruit ingegooid was en de deur nog open stond.
Ze troffen de 45-jarige inbreker achter de bar in de kantine, met een fles bier en zak chips in zijn hand. Hij probeerde nog te vluchten, maar werd al snel in de boeien geslagen.