gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inbrekers Noordhoek in Dordt gepakt

De politie heeft maandagmiddag rond 16.30 uur twee mannen van 45 en 52 jaar opgepakt, nadat ze hadden geprobeerd in te breken bij een woning in Noordhoek.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De twee mannen waren aan het Reekje in Noordhoek (nabij Moerdijk) over een schutting geklommen nadat ze bij het huis hadden aangebeld.

Ze werden met een koevoet in de hand bij de achterdeur door de bewoner betrapt en sloegen op de vlucht door in een auto te stappen en weg te rijden. De bewoner lukte het nog wel een steen door de ruit van de auto te gooien en de politie te waarschuwen.

Onderzoek van de politie leidde naar Dordrecht, waar de auto met de kapotte ruit op de Maasstraat werd aangetroffen. Er werd vervolgens een zoektocht op touw gezet om de inzittenden te achterhalen.

Dankzij twee getuigen vonden de agenten onder de Prins Hendrikbrug twee mannen die wel heel erg leken op de twee die er in Noordhoek vandoor gingen. De auto is in beslag genomen voor verder onderzoek en de mannen zitten vast.

Lees ook

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

vorstpixabay

Kans op eerste vorst: november brengt koude nachten maar ook volop zon

We zijn in november beland en dat gaan we de komende dagen ook echt merken. Niet dat we meteen de winter induiken, maar de temperatuur gaat wel stapje voor stapje omlaag. Maar we krijgen er gelukkig iets moois voor terug, want later in de week laat de zon zich volop zien.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.