gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inbrekers Noordhoek in Dordt gepakt

De politie heeft maandagmiddag rond 16.30 uur twee mannen van 45 en 52 jaar opgepakt, nadat ze hadden geprobeerd in te breken bij een woning in Noordhoek.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De twee mannen waren aan het Reekje in Noordhoek (nabij Moerdijk) over een schutting geklommen nadat ze bij het huis hadden aangebeld.

Ze werden met een koevoet in de hand bij de achterdeur door de bewoner betrapt en sloegen op de vlucht door in een auto te stappen en weg te rijden. De bewoner lukte het nog wel een steen door de ruit van de auto te gooien en de politie te waarschuwen.

Onderzoek van de politie leidde naar Dordrecht, waar de auto met de kapotte ruit op de Maasstraat werd aangetroffen. Er werd vervolgens een zoektocht op touw gezet om de inzittenden te achterhalen.

Dankzij twee getuigen vonden de agenten onder de Prins Hendrikbrug twee mannen die wel heel erg leken op de twee die er in Noordhoek vandoor gingen. De auto is in beslag genomen voor verder onderzoek en de mannen zitten vast.

Lees ook

Muller dordrecht

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

scanauto stadsbeheer handhaving

Parkeercontroles compleet digitaal: geen bonnetje meer op je ruit

De gemeente Dordrecht stapt over op volledig digitale parkeercontroles. De gemeente noemt het een volgende stap in de modernisering van de parkeerhandhaving. Het digitaliseren zorgt ervoor dat de handhaving geen fysieke parkeercontroles meer hoeft te doen.