gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inbrekers Noordhoek in Dordt gepakt

De politie heeft maandagmiddag rond 16.30 uur twee mannen van 45 en 52 jaar opgepakt, nadat ze hadden geprobeerd in te breken bij een woning in Noordhoek.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De twee mannen waren aan het Reekje in Noordhoek (nabij Moerdijk) over een schutting geklommen nadat ze bij het huis hadden aangebeld.

Ze werden met een koevoet in de hand bij de achterdeur door de bewoner betrapt en sloegen op de vlucht door in een auto te stappen en weg te rijden. De bewoner lukte het nog wel een steen door de ruit van de auto te gooien en de politie te waarschuwen.

Onderzoek van de politie leidde naar Dordrecht, waar de auto met de kapotte ruit op de Maasstraat werd aangetroffen. Er werd vervolgens een zoektocht op touw gezet om de inzittenden te achterhalen.

Dankzij twee getuigen vonden de agenten onder de Prins Hendrikbrug twee mannen die wel heel erg leken op de twee die er in Noordhoek vandoor gingen. De auto is in beslag genomen voor verder onderzoek en de mannen zitten vast.

Lees ook

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

Ben Corino Studio De Witt

Toename ziekenhuisopnames na val bij kinderen? Arts vertelt erover in Studio De Witt

Arts-onderzoeker Ylonka Broere is zaterdag te gast in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. In het uur van de hoofdgast, van 11.00 tot 12.00 uur, vertelt zij over onderzoek naar het voorkomen van onnodige ziekenhuisopnames van kinderen en jongeren na een val.

milou van wijk

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

dierenziekenhuis foto Rijnmond

Betere zorg voor huisdieren: van poeptransplantatie tot dieet voor te dik stinkdier

Dankzij betere medische zorg worden huisdieren steeds ouder en blijven ze langer gezond. Van geavanceerde apparatuur tot complexe operaties: de ontwikkelingen gaan razendsnel. Dierenarts Yoeri Muusz van Dierenziekenhuis Drechtstreek ziet de mogelijkheden groeien.