De twee mannen waren aan het Reekje in Noordhoek (nabij Moerdijk) over een schutting geklommen nadat ze bij het huis hadden aangebeld.
Ze werden met een koevoet in de hand bij de achterdeur door de bewoner betrapt en sloegen op de vlucht door in een auto te stappen en weg te rijden. De bewoner lukte het nog wel een steen door de ruit van de auto te gooien en de politie te waarschuwen.
Onderzoek van de politie leidde naar Dordrecht, waar de auto met de kapotte ruit op de Maasstraat werd aangetroffen. Er werd vervolgens een zoektocht op touw gezet om de inzittenden te achterhalen.
Dankzij twee getuigen vonden de agenten onder de Prins Hendrikbrug twee mannen die wel heel erg leken op de twee die er in Noordhoek vandoor gingen. De auto is in beslag genomen voor verder onderzoek en de mannen zitten vast.