Dordrecht, Netherlands

Inbrekers welkom in Land van Valk

Inbrekers hebben vrij spel als ze op zoek gaan naar buit in Land van Valk. Dit blijkt althans uit een actie die de politie hield.
Leo Roubos | 7 maart 2018 10:41 | Aangepast op 7 maart 2018 10:41
Dinsdagavond werd een zogeheten Voetjesactie van de politie gehouden door de politie en handhaving.

In totaal werden 30 open poorten, 25 open schuurtjes en 6 open achterdeuren aangetroffen. Daarnaast stonden er tientallen fietsen voor het grijpen (niet op slot) in achtertuinen.

De politie heeft bij al deze mensen een kartonnen voetje achtergelaten om hen op hun omissie attent te maken in de hoop dat ze in het vervolg hun spullen wel op slot zetten.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Sylvia Landa

De Dordtse ondernemer, kunstenares en dj Sylvia Landa is zaterdagochtend te gast bij Studio De Witt....

Studio’s voor jongeren of toch zorgwoningen: onenigheid over woningbouw in Papendrecht

Twee grondeigenaren in Papendrecht zijn het niet eens over de ontwikkeling van woningen in het Van d...