Dordrecht, Netherlands

Inbrekers welkom in Land van Valk

Inbrekers hebben vrij spel als ze op zoek gaan naar buit in Land van Valk. Dit blijkt althans uit een actie die de politie hield.
Leo Roubos | 7 maart 2018 10:41 | Aangepast op 7 maart 2018 10:41
Dinsdagavond werd een zogeheten Voetjesactie van de politie gehouden door de politie en handhaving.

In totaal werden 30 open poorten, 25 open schuurtjes en 6 open achterdeuren aangetroffen. Daarnaast stonden er tientallen fietsen voor het grijpen (niet op slot) in achtertuinen.

De politie heeft bij al deze mensen een kartonnen voetje achtergelaten om hen op hun omissie attent te maken in de hoop dat ze in het vervolg hun spullen wel op slot zetten.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...