gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Indra en Sterre organiseren zelf een bootcampbaan voor de wijk

115754a4e6b4a1938fbd3fdbf467af7d

De zestienjarige Indra en de vijftienjarige Sterre sleuren vier dagen lang met balken, pallets en ander materiaal. De meiden wilden iets leuks organiseren voor kinderen: zo kwamen ze op het idee van een bootcampbaan.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Onze projectbegeleider kwam ermee: toen bedachten we wat we leuk vonden”, vertellen de twee. Kinderen van 7 tot en met 12 jaar kinderen iedere dag een uurtje losgaan op de wiebelbalk, aan touwen slingeren en over banden klimmen.

Niet alleen de kinderen vinden dat leuk, maar ook de vaders. “Heel tof”, vindt een van hen. “Eindelijk weer een excuus om even zeven te zijn in plaats van zevenendertig.”

De baan in Stadspolders moet elke dag weer op-en afgebroken worden: best wel wat werk voor de meiden. Gelukkig zit Indra op scouting en weet ze precies hoe ze de stormbaan samen met Sterre in elkaar moet zetten.

Kinderen die ook nog willen klimmen en klauteren, kunnen zich tot dinsdag 25 augustus aanmelden.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.