gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Info-avond burgerhulpverlening

In het stadhuis is binnenkort een informatie-avond over burgerhulpverlening. Er wordt uitleg gegeven over een systeem waarmee hulp wordt verleend aan mensen met een hartstilstand.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Deelnemers aan het systeem van Hartveiligwonen krijgen via een SMS of een applicatie op de smartphone een oproep om ergens iemand te reanimeren. Omwonenden kunnen vaak sneller hulp verlenen dan professionals, zoals ambulancemedewerkers.

Hartveiligwonen roept ook bezitters van een defibrillator (AED) op om zich aan te melden via app of website.

Een AED is een apparaat dat in staat is met een elektrische schok het hartritme weer op gang te brengen.

De informatie-avond vindt plaats op woensdag 30 november om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis op het Stadhuisplein.