Dordrecht, Netherlands

Info-avond hand- en polsartrose

Het Albert Schweitzer ziekenhuis houdt op dinsdag 23 oktober een informatieavond over hand- en polsartrose. Deze vorm van slijtage aan de gewrichten komt veel voor. Met name bij oudere mensen en bij vrouwen.
Lois Haanskorf | 3 oktober 2018 11:27 | Aangepast op 3 oktober 2018 11:27
Artrose kan voor pijn, krachtverlies en bewegingsbeperking zorgen. Veel mensen denken dat er niets aan te doen is. Dat is echter niet waar volgens plastisch chirurg Robbert Strijbosch. Verschillende alternatieven worden uitgelicht tijdens deze avond.


Naast een operatie of prothese, kan ook een spalk of de juiste pijnstilling een goede oplossing zijn. Daarnaast kan voorlichting helpen de pijn te verlichten.


De entree is gratis en iedereen is welkom. Aanmelden kan via de site van het ziekenhuis. De samenkomst duurt van 19:00 uur tot 20:30 uur en vindt plaats in het auditorium van locatie Dordwijk.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...