Dordrecht, Netherlands

Infomiddag over bomenkap Wantijpark

De gemeente organiseert donderdag een informatiemiddag over de bomenkap in het Wantijpark. Een aantal bomen is al gerooid, maar er gaan er nog veel meer om.
Peter Tromp | 24 januari 2017 12:33 | Aangepast op 24 januari 2017 12:33
De gemeente heeft verschillende redenen om de bomen om te zagen. Het varieert van het verbeteren van het uitzicht tot het voorkomen van slachtoffers door grote vallende takken. Bomen die weg gaan, zijn voorzien van een groene stip.

Opzichter boomverzorging Frans Willemsen geeft in een filmpje tekst en uitleg over de bomenkap. Ook wordt kort de geschiedenis van het Wantijpark verteld.

De informatiemiddag vindt donderdag 26 januari plaats tussen 15.00 uur en 18.00 uur in het Wantijpaviljoen.


Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...