Dordrecht, Netherlands

Infomiddag over bomenkap Wantijpark

De gemeente organiseert donderdag een informatiemiddag over de bomenkap in het Wantijpark. Een aantal bomen is al gerooid, maar er gaan er nog veel meer om.
Peter Tromp | 24 januari 2017 12:33 | Aangepast op 24 januari 2017 12:33
De gemeente heeft verschillende redenen om de bomen om te zagen. Het varieert van het verbeteren van het uitzicht tot het voorkomen van slachtoffers door grote vallende takken. Bomen die weg gaan, zijn voorzien van een groene stip.

Opzichter boomverzorging Frans Willemsen geeft in een filmpje tekst en uitleg over de bomenkap. Ook wordt kort de geschiedenis van het Wantijpark verteld.

De informatiemiddag vindt donderdag 26 januari plaats tussen 15.00 uur en 18.00 uur in het Wantijpaviljoen.


Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

Trevyn van Houwelingen | 8 aug 2025 11:30

Lees ook

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...

Dordrecht rukt uit voor vallende sterren aan de hemel

Sterrenwacht Mercurius bleef woensdag tot middernacht open, en niet voor niets: tientallen bezoekers...

Reewegpark twee maanden dicht: ‘spelen en sporten niet mogelijk’

Het grasveld in het Reewegpark wordt vanaf 8 september twee maanden afgesloten. In die periode mag e...

Nieuwe wending in Dordtse poldersoap: gemeente stapt naar Raad van State

Het Dordtse stadsbestuur stapt naar de Raad van State om de Hel- en Zuilespolder. Rijkswaterstaat wi...

Locatie en waarschijnlijke ontwikkelaar bekend van Dordts knarrenhof

Het eerste Dordtse knarrenhof komt, als het aan het stadsbestuur ligt, op de plek van de voormalige ...