Dordrecht, Netherlands

Infomiddag over bomenkap Wantijpark

De gemeente organiseert donderdag een informatiemiddag over de bomenkap in het Wantijpark. Een aantal bomen is al gerooid, maar er gaan er nog veel meer om.
Peter Tromp | 24 januari 2017 12:33 | Aangepast op 24 januari 2017 12:33
De gemeente heeft verschillende redenen om de bomen om te zagen. Het varieert van het verbeteren van het uitzicht tot het voorkomen van slachtoffers door grote vallende takken. Bomen die weg gaan, zijn voorzien van een groene stip.

Opzichter boomverzorging Frans Willemsen geeft in een filmpje tekst en uitleg over de bomenkap. Ook wordt kort de geschiedenis van het Wantijpark verteld.

De informatiemiddag vindt donderdag 26 januari plaats tussen 15.00 uur en 18.00 uur in het Wantijpaviljoen.


Lees ook

Bibliotheek en wijkcentra langer en vaker open

Het initiatief 'Warme ontmoetingsplekken' blijkt zo succesvol, dat de gemeente heeft besloten de ope...

Jaarlijkse vloedschottentest roept vragen op wat te doen bij hoogwater

“Ik vraag mij af of er geen gaatjes in zitten die het water toch doorlaten”, vertelt een winkeleigen...

Vijf vragen over het vonnis tegen Chemours: wat betekent de uitspraak?

Chemiebedrijf Chemours had actief informatie met de overheid moeten delen over de schadelijkheid van...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine van deze week een interview met Ilona Snip over haar aanstaande concert ...

'Wij kunnen heel tevreden zijn', zeggen gemeenten over PFAS-overwinning

"Wij hebben altijd gezegd dat wij Chemours aansprakelijk vinden voor de uitstoot en dat heeft de rec...

Proces 'Lucky' voor fatale schietpartij Zwijndrecht pas in mei

De inhoudelijke behandeling van de rechtszaak tegen Minh V, alias ‘Lucky’, staat gepland voor 15 of ...