Dordrecht, Netherlands

Informatiedag voor senioren met elektrische fietsen

Veilig Verkeer Nederland organiseert op donderdag 22 augustus een informatiedag voor senioren met een Elektrische Fiets. Deelnemers krijgen in de ochtend een theorieles waarin wordt ingegaan op het gebruik en de aandachtspunten van elektrische fietsen op de weg.
Robert van Loon | 20 augustus 2019 14:31 | Aangepast op 20 augustus 2019 14:31
In de middag gaan de cursisten op pad over een parcours van oefeningen. Onderdelen zijn het zwaartepunt van de fietsen, evenwicht en een remproef. Samen met een medewerker van VVN wordt er een rit door de wijk gemaakt.


Voor het meedoen aan de cursus moeten deelnemers voor een eigen elektrische fiets zorgen en zich hebben aangemeld. De dag begint om 10.00 uur op bij de Pauluskerk op Albertine Agnesstraat en duurt tot 15.00 uur. Op dinsdag 27 augustus is er een extra cursusdag.


Lees ook:

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...