gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inge Vrije stopt na 15 jaar bij FC Dordrecht

bf5ba23862a51fe77d7530da79edec42

Administratiemedewerkster Inge Vrije heeft na 15 jaar besloten om te stoppen bij FC Dordrecht. Door al haar werkzaamheden, vooral achter de schermen, is ze eigenlijk een bekende onbekende Dordtse geworden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
‘Ga maar even naar de administratie, dan komt het wel goed!’ is geen vreemde uitspraak voor trouwe supporters op de Krommedijk. Afgelopen 22 juni was echter de laatste dag dat het gezicht van Inge te zien was. Er is een nieuwe uitdaging op haar pad gekomen, dus de club moet hiermee afscheid nemen van de koningin van de ticketmachine en de spin in het web van de administratie.


‘’Ik heb ruim 16.000 seizoenskaarten gemaakt en meer dan 700.000 losse kaarten verkocht met een omzet van ruim €7.500.000. Eigenlijk ben ik een manusje-van-alles binnen de organisatie geweest, ik heb alleen nog nooit het gras gemaaid’’, laat Inge weten.


De club wenst haar veel succes met haar nieuwe baan, maar uiteraard blijft Inge een trouwe, terugkerende supporter bij FC Dordrecht.

Lees ook

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.