gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inge Vrije stopt na 15 jaar bij FC Dordrecht

bf5ba23862a51fe77d7530da79edec42

Administratiemedewerkster Inge Vrije heeft na 15 jaar besloten om te stoppen bij FC Dordrecht. Door al haar werkzaamheden, vooral achter de schermen, is ze eigenlijk een bekende onbekende Dordtse geworden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
‘Ga maar even naar de administratie, dan komt het wel goed!’ is geen vreemde uitspraak voor trouwe supporters op de Krommedijk. Afgelopen 22 juni was echter de laatste dag dat het gezicht van Inge te zien was. Er is een nieuwe uitdaging op haar pad gekomen, dus de club moet hiermee afscheid nemen van de koningin van de ticketmachine en de spin in het web van de administratie.


‘’Ik heb ruim 16.000 seizoenskaarten gemaakt en meer dan 700.000 losse kaarten verkocht met een omzet van ruim €7.500.000. Eigenlijk ben ik een manusje-van-alles binnen de organisatie geweest, ik heb alleen nog nooit het gras gemaaid’’, laat Inge weten.


De club wenst haar veel succes met haar nieuwe baan, maar uiteraard blijft Inge een trouwe, terugkerende supporter bij FC Dordrecht.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

Screenshot 2026-07-15 at 12.52.31

Papendrecht zet stap naar nieuw gemeentebestuur: twee informateurs gaan aan de slag

De zoektocht naar een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht gaat een nieuwe fase in. De elf fracties in de gemeenteraad hebben unaniem ingestemd met de benoeming van twee onafhankelijke informateurs. Zij moeten de komende maanden onderzoeken hoe het vertrouwen in de lokale politiek kan worden hersteld en welke bestuursvorm het beste past bij de huidige situatie.