gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inge Vrije stopt na 15 jaar bij FC Dordrecht

bf5ba23862a51fe77d7530da79edec42

Administratiemedewerkster Inge Vrije heeft na 15 jaar besloten om te stoppen bij FC Dordrecht. Door al haar werkzaamheden, vooral achter de schermen, is ze eigenlijk een bekende onbekende Dordtse geworden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
‘Ga maar even naar de administratie, dan komt het wel goed!’ is geen vreemde uitspraak voor trouwe supporters op de Krommedijk. Afgelopen 22 juni was echter de laatste dag dat het gezicht van Inge te zien was. Er is een nieuwe uitdaging op haar pad gekomen, dus de club moet hiermee afscheid nemen van de koningin van de ticketmachine en de spin in het web van de administratie.


‘’Ik heb ruim 16.000 seizoenskaarten gemaakt en meer dan 700.000 losse kaarten verkocht met een omzet van ruim €7.500.000. Eigenlijk ben ik een manusje-van-alles binnen de organisatie geweest, ik heb alleen nog nooit het gras gemaaid’’, laat Inge weten.


De club wenst haar veel succes met haar nieuwe baan, maar uiteraard blijft Inge een trouwe, terugkerende supporter bij FC Dordrecht.

Lees ook

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

seringenstraat Papendrecht

Raad wil besluit over huisvesting statushouders overlaten aan nieuw college: ‘Politiek zuiver’

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.

waterbus elektrisch

Waterbushalte in Bolnes komt er voorlopig niet

De waterbushalte in de wijk Bolnes in Ridderkerk wordt voorlopig geen realiteit. Dat blijkt uit een onderzoek dat de gemeente Ridderkerk heeft laten uitvoeren naar de mogelijkheden voor een extra halte. De benodigde investeringen, de hoge structurele exploitatiekosten en de beperkingen binnen de huidige dienstregeling maken realisatie op dit moment onmogelijk.