gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inge Vrije stopt na 15 jaar bij FC Dordrecht

bf5ba23862a51fe77d7530da79edec42

Administratiemedewerkster Inge Vrije heeft na 15 jaar besloten om te stoppen bij FC Dordrecht. Door al haar werkzaamheden, vooral achter de schermen, is ze eigenlijk een bekende onbekende Dordtse geworden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
‘Ga maar even naar de administratie, dan komt het wel goed!’ is geen vreemde uitspraak voor trouwe supporters op de Krommedijk. Afgelopen 22 juni was echter de laatste dag dat het gezicht van Inge te zien was. Er is een nieuwe uitdaging op haar pad gekomen, dus de club moet hiermee afscheid nemen van de koningin van de ticketmachine en de spin in het web van de administratie.


‘’Ik heb ruim 16.000 seizoenskaarten gemaakt en meer dan 700.000 losse kaarten verkocht met een omzet van ruim €7.500.000. Eigenlijk ben ik een manusje-van-alles binnen de organisatie geweest, ik heb alleen nog nooit het gras gemaaid’’, laat Inge weten.


De club wenst haar veel succes met haar nieuwe baan, maar uiteraard blijft Inge een trouwe, terugkerende supporter bij FC Dordrecht.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.