Dordrecht, Netherlands

Initiatief voor proeftuin Amstelwijck afgewezen

De raad heeft dinsdagmiddag definitief een streep gezet door de plannen van stadslandbouw op de voetbalvelden van Amstelwijck.
Jordy Nijenhuis | 19 december 2017 17:42 | Aangepast op 19 december 2017 17:42
Toch kwamen de initiatiefnemers dinsdagmiddag naar het stadhuis om met een biologisch verantwoord kerstpakket nog één keer de aandacht te vestigen op hun zaak.


In het tasje zaten producten van eigen bodem. Daarmee hoopte bedenkers van de proeftuin Amstelwijck de raadsleden aan het denken te zetten. Dat lukte. Zeven partijen lijken toch toekomst te zien in het plan. Het CDA denkt zelfs al aan een andere locatie.


Hoe het nu verder gaat met de plannen is nog onduidelijk.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...