Dordrecht, Netherlands

Inleveractie politie levert 260 wapens op

Tijdens de wapeninleveractie in de regio zijn de afgelopen twee weken zestig echte vuurwapens afgegeven. Dat heeft de politie maandagmiddag bekend gemaakt.
Marjolein Vos | 4 februari 2019 17:43 | Aangepast op 4 februari 2019 17:43
Bij zes politiebureaus in Dordrecht Rotterdam, Spijkenisse, Schiedam en Capelle aan den IJssel konden wapenbezitters de afgelopen twee weken hun wapens inleveren, zónder dat zij zouden worden gestraft voor illegaal wapenbezit. Naast de vuurwapens zijn meer dan tweehonderd andere wapens afgegeven, zoals alarmpistolen en luchtdrukwapens. Ook is meer dan zeshonderd kilo munitie ingeleverd.

De wapens konden in de actieperiode anoniem worden ingeleverd. Voor vuurwapens kwam de politie - in burger - langs bij mensen thuis om het wapen op te halen.&t=5s

Lees ook

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...

Mogelijke doorstart voor bedrijf achter isolatiehulp in de streek

Er lijkt weer wat beweging te komen rond Winst uit je Woning, het bedrijf dat inwoners van onze stre...

Streekgenoten grijpen naast awards voor beste duurzame lokale initiatief

Buurtmoeder Sieglien Venloo uit Dordrecht en de 10-jarige tuinier Luka uit Papendrecht hebben naast ...

Verdachten van gewapende woningoverval zijn allen twintigers

De drie aangehouden mannen na een woningoverval in Schelluinen dit weekend zijn allen twintigers. He...