Dordrecht, Netherlands

Inloopavond nieuwe onderwijsvorm in Dordrecht

De Eklogietschool wil een nieuwe onderwijsvorm introduceren in Dordrecht en houdt daarover op donderdag 29 juni een inloopavond.
Gert van der Steen | 19 juni 2017 14:56 | Aangepast op 19 juni 2017 14:56
De school in oprichting wil IBBO gaan bieden. IBBO betekent ‘Ik ben bewust’-onderwijs. Kinderen wordt geen vaste leerstof aangeboden, maar de lesstof wordt aangepast aan de individuele behoefte van elk kind. Het gaat daarbij vaak om kinderen die hooggevoelig of ‘anders’ zijn en zich daarom niet thuis voelen in het reguliere onderwijs.

Om kennis te maken met deze vorm van onderwijs en het Eklogiet-team organiseert de school een ‘IBBO HSP’-café. Daarbij staat HSP voor hooggevoeligheid. Bij dit café is er een presentatie waarin een film van leerkracht Willemien Hopma wordt vertoond: ‘Kinderen leren samen gelukkig te worden’.

De avond wordt gehouden in het schoolgebouw aan de Baden Powelllaan 1, het voormalige pand van de buitenschool.

Belangstellenden zijn welkom vanaf 19.30 uur. De avond zelf zal duren van 20.00 tot 22.00 uur.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...