gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Innovatiedag ‘Big data in de Zorg’

Het Albert Schweitzerziekenhuis houdt vandaag voor de tweede keer een innovatiedag. Het thema is deze keer ‘Big data in de Zorg’.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het programma is eigenlijk gesplitst in twee onderdelen. Van 10.00 tot 16.00 uur is er een ‘innovatiemarkt’, waar de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van zorgtechnologie te zien én te proberen zijn.

Het avondprogramma omvat een symposium waar Big Data centraal staan. De vraag is wat we met deze berg aan digitale gegevens aankunnen. Big Data bevatten een schat aan informatie, maar wat betekent dat voor de dagelijkse praktijk van de arts en de verpleegkundige?

Daarover laten verschillende sprekers tijdens het symposium hun licht schijnen vanuit verschillende invalshoeken. Zo wordt gesproken over het plotten van een psychiatrische patiënt met behulp van Big Data om de beste behandeling te vinden en wordt de invloed van zelfmeetinstrumenten bekeken.

Het symposium duurt van 18.30 tot 21.00 uur. Zowel de innovatiemarkt als het symposium zijn voor iedereen gratis toegankelijk.

Lees ook

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

fotopapendrecht

Nog maanden wachten op nieuw college? 'Snelheid niet zo belangrijk'

Haast is niet nodig bij de vorming van een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht, vindt burgemeester Margreet van Driel. Na rumoerige politieke maanden in het dorp wil zij vooral “met een stabiel bestuur aan de slag gaan”. Ondertussen zijn twee tijdelijke wethouders aangesteld om samen met de burgemeester het dorp te besturen.

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.