Dordrecht, Netherlands

Inschrijven Oranje Markt

Wie op Koningsdag graag zijn oude spullen aan de man wil brengen, kan zich vanaf zaterdag 26 januari inschrijven voor een van de kramen op de Oranje Markt.
Petra Scheurwater | 15 januari 2019 11:24 | Aangepast op 15 januari 2019 11:24
De uitgifte van kramen begin om 09:30 uur, dan worden er nummertjes uitgereikt. De kosten voor een kraam zijn 44 euro, die moeten contant worden afgerekend.

Wie geen kosten wil maken voor de verkoop van zijn spullen, kan uiteraard ook op de Vrijmarkt terecht. Daar geldt tijdens Koningsdag een 'wie het eerst komt, wie het eerst maalt'-beleid.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...