gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inschrijving Grote Prijs van Dordt BANDS geopend

e7d8868dfbb7b364f56ba3a1321f785a

Ambitieuze bands en muzikanten kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de Grote Prijs van Dordt BANDS. De eerste voorronde is op zaterdag 14 december waarna er nog drie voorrondes volgen. Tijdens de finale op 9 mei wordt de winnaar bekendgemaakt, die onder andere optreedt tijdens Wantijpop 2020.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De deelnemende bands moeten wel aan een aantal eisen voldoen. Zo dient de band minimaal twintig minuten uit eigen werk te kunnen spelen en audio-opnames van minimaal drie nummers beschikbaar hebben. De Popcentrale biedt, als centrum van de lokale popscene, ondersteuning aan de artiesten door middel van prijzenpakketten, samenwerking enmet partijen in de stad en een podium voor deze artiesten.

Vorig jaar werd de alternatieve rockband Charades winnaar van de Grote Prijs van Dordt. Zij wonnen onder andere een optreden op Wantijpop en het nieuwe Charge Festival van Bibelot.

Inschrijven voor de categorie BANDS is tot 15 oktober 2019 om 14:00 mogelijk via https://www.popcentrale.nl/GrotePrijsvanDordt

Lees ook

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

dronebusinkpont

Roep om maatregelen na dodelijk ongeluk bij veerpont: ‘Dit is geen toeval meer’

De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.