gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inschrijving Grote Prijs van Dordt BANDS geopend

e7d8868dfbb7b364f56ba3a1321f785a

Ambitieuze bands en muzikanten kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de Grote Prijs van Dordt BANDS. De eerste voorronde is op zaterdag 14 december waarna er nog drie voorrondes volgen. Tijdens de finale op 9 mei wordt de winnaar bekendgemaakt, die onder andere optreedt tijdens Wantijpop 2020.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De deelnemende bands moeten wel aan een aantal eisen voldoen. Zo dient de band minimaal twintig minuten uit eigen werk te kunnen spelen en audio-opnames van minimaal drie nummers beschikbaar hebben. De Popcentrale biedt, als centrum van de lokale popscene, ondersteuning aan de artiesten door middel van prijzenpakketten, samenwerking enmet partijen in de stad en een podium voor deze artiesten.

Vorig jaar werd de alternatieve rockband Charades winnaar van de Grote Prijs van Dordt. Zij wonnen onder andere een optreden op Wantijpop en het nieuwe Charge Festival van Bibelot.

Inschrijven voor de categorie BANDS is tot 15 oktober 2019 om 14:00 mogelijk via https://www.popcentrale.nl/GrotePrijsvanDordt

Lees ook

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.