gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inspiratiebijeenkomst voor ouders

Ouders zijn niet genoeg betrokken bij het onderwijs van hun kind. Daarom was er vandaag in het Stadhuis een inspiratiebijeenkomst voor ouders en professionals in het onderwijs om hierover te praten.

Vera Willers |  | Aangepast op
Dagvoorzitter en schrijver Abdelkader Benali vindt ouderbetrokkenheid erg belangrijk. "Je kind gaat naar school en komt terug met een heleboel kennis. Hoe ga je daar als ouder mee om?", vertelt Benali. Tijdens deze bijeenkomst konden ouders en professionals met elkaar in gesprek gaan hierover.

Wethouder Peter Heijkoop hoopt dat deze middag weer nieuwe ideeën gaat brengen over hoe de ouderbetrokkenheid kan worden verbeterd. "De ouders die juist niet zo betrokken zijn, zijn hier ook niet bij. We willen dus zorgen dat we met de ouders die wél betrokken zijn, gaan kijken hoe we die anderen kunnen stimuleren", zegt Heijkoop. Zelf heeft hij als ouder ook te maken met die betrokkenheid. "Met mijn baan kan ik niet altijd bij mijn zoontje zijn, maar wanneer ik hem ophaal van school, heb ik het graag met de leerkracht over hoe mijn zoontje het doet. Zo kan ik dat weer meenemen en hem daarbij helpen.¨

Lees ook

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.

IMG_1819.jpeg

Gloednieuw azc in Dordrecht klaar voor opvang van 580 vluchtelingen

De eerste 200 van de in totaal 580 asielzoekers krijgen vanaf 1 mei de sleutel van hun nieuwe woning. De vluchtelingen worden opgevangen in een gloednieuw complex aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht. In het complex kunnen de asielzoekers de komende tien jaar in rust leven, maar worden ze ook aangespoord om mee te draaien in de samenleving.

delilah.png

Delilah en haar 1-jarige dochter moeten huis uit: ‘Dalijk sta ik op straat’

De 29-jarige Delilah uit Dordrecht zit met de handen in het haar. Ze woont tijdelijk bij haar oma met haar 1-jarige dochter, als plots haar oma overlijdt eind februari. Dat is zeer emotioneel, maar levert ook een praktisch probleem op: Delilah moet per 1 mei uit het huurhuis van oma vertrekken.

patiëntenportaal ziekenhuis.jpeg

CYBERCRIME

Patiëntendossier ASz weer bereikbaar na hack softwarebedrijf

Het cliëntenportaal van het Albert Schweitzer ziekenhuis werkt weer. Na een hack bij de softwareleverancier van het ziekenhuis was dat portaal twee weken niet te gebruiken. Volgens het ziekenhuis zijn alle dossiers weer te raadplegen, kunnen afspraken worden bekeken en folders ingezien.

OPMA20260417 Museum 40-45.jpg

Op Pad Met Ad: In gesprek met Ed Vermeulen van Museum 1940 - 1945 over de Tweede Wereldoorlog

Vrijheid is niet vanzelfsprekend, zo vindt ook presentator Ad van den Herik. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad krijgt Ad een rondleiding door Museum 1940 - 1945. Voorzitter Ed Vermeulen leidt hem rond. De mannen gaan in gesprek over de verschillende attributen in het museum en het verhaal erachter.