Dordrecht, Netherlands

Instaptarief Drechthopper blijft onveranderd

Het is normaal dat je betaalt voor het openbaar vervoer als je een bepaalde afstand mee rijdt, maar het komt niet veel voor dat je voor het instappen zelf ook moet betalen. Dat is de mening van een aantal Dordtenaren over de Drechthopper, die de beslissing van het instaptarief niet gaat terugdraaien.
Alka Goos | 3 mei 2019 17:12 | Aangepast op 3 mei 2019 17:12
Er was namelijk een handtekeningenactie gestart tegen de tariefverhoging van de Drechthopper. Ondanks deze actie blijft het tarief bestaan. De actie werd gestart door een Dordtse vrouw die het niet eens was met het instaptarief.

De Drechthopper kende lange tijd wel een minimaal tarief voor een rit. Toen kwam er een instaptarief van 60 cent. Het Drechtstedenbestuur waarschuwt zelfs voor prijsverhogingen die kunnen volgen.

Lees ook

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...