Dordrecht, Netherlands

Intercity van en naar Eindhoven gaat weer rijden

NS voegt vanaf 29 juni ook weer het nachtnet en de laatste ontbrekende treinen toe aan de dienstregeling. Dat betekent dat de intercity tussen Dordrecht en Eindhoven weer gaat rijden.
Petra Scheurwater | 12 juni 2020 08:50 | Aangepast op 12 juni 2020 08:50
Met de toevoeging van de extra spitstreinen en extra dagtreinen is de dienstregeling weer hetzelfde als voor het begin van de coronacrisis, zegt het vervoersbedrijf.

Door de coronamaatregelen blijft de trein voorlopig nog wel alleen voor reizigers die noodzakelijk moeten reizen. Alleen de stoelen aan de raamzijde van de trein blijven beschikbaar. Deze zijn met een groene sticker aangeduid. Daarnaast is het dragen van een mondkapje in de trein sinds 1 juni verplicht, net als in het overige OV.


Ook na 2025 treinvervoer door NS

Daarnaast is donderdag bekend geworden dat de NS ook vanaf 2024 het spoorvervoer gaat verzorgen. "Uit oogpunt van kwaliteit en stabiliteit gaat de concessie voor het landelijke spoorwegnet (hoofdrailnet) na 2024 opnieuw naar NS", schrijft staatssecretaris Stientje van Veldhoven (van Infrastructuur en Waterstaat) in een brief aan de Tweede Kamer.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...