Dordrecht, Netherlands

Internationaal toernooi onderwaterhockey

De Dordtse onderwaterhockeyclub OSCD organiseert een toernooi, waar zeven landen met hun nationale selectie aan deelnemen. Het wordt op zaterdag 3 en zondag 4 maart gespeeld op de Sportboulevard.
Gert van der Steen | 26 februari 2018 10:20 | Aangepast op 26 februari 2018 10:20
België, Frankrijk, Duitsland, Engeland, Spanje, Italië en Nederland zijn allemaal aanwezig in voorbereiding op het wereldkampioenschap. Dat wordt in juli in Canada gehouden.

OSCD is hofleverancier van de nationale selectie. Twee Dordtse dames en twee heren spelen daarin mee.

Op zaterdag 3 maart kunnen toeschouwers op de Sportboulevard terecht van 12.00 tot 19.00 uur, op zondag 4 maart van 12.00 tot 17.00 uur. Toegang is gratis.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...