Dordrecht, Netherlands

Internationaal toernooi onderwaterhockey

De Dordtse onderwaterhockeyclub OSCD organiseert een toernooi, waar zeven landen met hun nationale selectie aan deelnemen. Het wordt op zaterdag 3 en zondag 4 maart gespeeld op de Sportboulevard.
Gert van der Steen | 26 februari 2018 10:20 | Aangepast op 26 februari 2018 10:20
België, Frankrijk, Duitsland, Engeland, Spanje, Italië en Nederland zijn allemaal aanwezig in voorbereiding op het wereldkampioenschap. Dat wordt in juli in Canada gehouden.

OSCD is hofleverancier van de nationale selectie. Twee Dordtse dames en twee heren spelen daarin mee.

Op zaterdag 3 maart kunnen toeschouwers op de Sportboulevard terecht van 12.00 tot 19.00 uur, op zondag 4 maart van 12.00 tot 17.00 uur. Toegang is gratis.

Lees ook

Nog niet alle auto’s uit gesloten Spuihavengarage

Nog niet iedereen heeft zijn auto uit de Spuihavengarage in Dordrecht gehaald. De garage werd half a...

Foutparkerende fietsers op station worden week lang goede kant op gestuurd

De nieuwe fietsenstalling bij Station Dordrecht wordt nog niet gebruikt zoals bedacht is. Veel fiets...

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...