gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Internationale LifeSaving Event

Afgelopen weekend vond op de Sportboulevard het Internationale LifeSaving Event plaats.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De Lifesaving sport is een voor veel mensen onbekende sport. Het is afgeleid van het echte reddingswerk. De onderdelen bevatten combinaties van techniek, tactiek, kracht en snelheid. Tijdens dit weekend zijn er zes individuele onderdelen en drie teamonderdelen gezwommen. Die bestaan onder meer uit hinderniszwemmen, popduiken en vervoeren, de pop aanklikken, onder water zwemmen en de pop oppakken en vervoeren. De organisatie was in handen van de Dordtse Reddingsbrigade.Maandag is er vanaf 18.00 uur een uitgebreid sfeerverslag te zien van dit reddend zwemspektakel.

Lees ook

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.