Dordrecht, Netherlands

Internet- en televisieprobleem T-Mobile opgelost

T-Mobile kampte afgelopen weekend met internet- en televisieproblemen in de stad. Het internet is, net als de televisieverbinding, maandagmiddag weer hersteld. Tekst gaat verder onder foto
Corrado Francke | 12 april 2021 11:11 | Aangepast op 12 april 2021 11:11
Volgens Niels van der Bor vielen zaterdagochtend de tv-signalen weg. Al ruim hiervoor was het internet van T-Mobile erg traag. "Er is sindsdien nog amper televisie zichtbaar en nauwelijks internetsnelheid." Zondagmiddag waren er tijdelijk hogere snelheden, maar volgens het bedrijf was dit van korte duur.

"Thuiswerken niet te doen"

Dordtenaren zijn niet blij mee met de problemen. "Thuiswerken is niet te doen zo. Wordt mogelijk verlof opnemen", reageert een van de klanten. "Nog steeds een groot drama", zegt een ander maandagochtend. "Hoop dat er nu toch wel heel snel een oplossing gaat komen."

De oorzaak van de storing is nog niet bekend.

Lees ook

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...