Dordrecht, Netherlands

Inwoners park Zuidhof maken wijk groener

Lavendel, geraniums en rozenstruiken, de toegangsweg naar Zuidhoven ziet er sinds maandag fleuriger uit. Op de hoek van de Campanula en de S.M. Hugo van Gijnweg hebben bewoners van Park Zuidhof bloemen geplant.
Jerom Huijskens | 7 mei 2019 12:22 | Aangepast op 7 mei 2019 12:22


Dit deden zij niet alleen, maar samen met groenaannemer van A-Garden. John Schilperoord van A-Garden zegt dat hij hoopt dat ze vaker aan dit soort initiatieven mogen meewerken. “We moeten zorgen dat mensen kunnen blijven genieten van dit soort plaatsen en niet dat het verandert in een soort getto of dumping.”

De gemeente is ook blij met het buurtiniatief. "Wij maken Dordt groener en dat doen we het liefst samen met jou", staat te lezen op hun Facebookpagina.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vijf nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...