Dordrecht, Netherlands

Inwoners park Zuidhof maken wijk groener

Lavendel, geraniums en rozenstruiken, de toegangsweg naar Zuidhoven ziet er sinds maandag fleuriger uit. Op de hoek van de Campanula en de S.M. Hugo van Gijnweg hebben bewoners van Park Zuidhof bloemen geplant.
Jerom Huijskens | 7 mei 2019 12:22 | Aangepast op 7 mei 2019 12:22


Dit deden zij niet alleen, maar samen met groenaannemer van A-Garden. John Schilperoord van A-Garden zegt dat hij hoopt dat ze vaker aan dit soort initiatieven mogen meewerken. “We moeten zorgen dat mensen kunnen blijven genieten van dit soort plaatsen en niet dat het verandert in een soort getto of dumping.”

De gemeente is ook blij met het buurtiniatief. "Wij maken Dordt groener en dat doen we het liefst samen met jou", staat te lezen op hun Facebookpagina.

Lees ook

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...