Dordrecht, Netherlands

Inzamelactie levert 1400 euro op voor KIKA en Albert Schweitzer

De inzamelactie van groep 8 van de Julianaschool heeft 1400 euro opgeleverd voor het Vriendenfonds van het Albert Schweitzer ziekenhuis en KIKA. De kinderen startten de actie was nadat een van de leerlingen haar spreekbeurt over Kika heeft gehouden.
Robert van Loon | 3 juli 2019 11:25 | Aangepast op 3 juli 2019 11:25
Met het geld voor het Vriendenfonds wordt massageolie gekocht voor kankerpatiënten. Door chemotherapie worden hun voeten en handen schraal dus zijn er vrijwilligers die masseren met olie.


De afgelopen weken konden lege flessen worden ingeleverd in een container op het schoolplein en gingen leerlingen langs bij bedrijven voor een bijdrage aan de loterij. Tijdens een high tea in de Stadsbibliotheek werden prijzen verloot.

Lees ook:

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...