Dordrecht, Netherlands

Inzamelactie levert 1400 euro op voor KIKA en Albert Schweitzer

De inzamelactie van groep 8 van de Julianaschool heeft 1400 euro opgeleverd voor het Vriendenfonds van het Albert Schweitzer ziekenhuis en KIKA. De kinderen startten de actie was nadat een van de leerlingen haar spreekbeurt over Kika heeft gehouden.
Robert van Loon | 3 juli 2019 11:25 | Aangepast op 3 juli 2019 11:25
Met het geld voor het Vriendenfonds wordt massageolie gekocht voor kankerpatiënten. Door chemotherapie worden hun voeten en handen schraal dus zijn er vrijwilligers die masseren met olie.


De afgelopen weken konden lege flessen worden ingeleverd in een container op het schoolplein en gingen leerlingen langs bij bedrijven voor een bijdrage aan de loterij. Tijdens een high tea in de Stadsbibliotheek werden prijzen verloot.

Lees ook:

Lees ook

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...