gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inzamelactie voor kerstmaaltijden Zuid-Afrikaans Dordrecht

c6585cfc22b1d46ef456a1524b40b357

Voor de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht worden inzamelingsacties gehouden om de kinderen en allerarmste te steunen. Zo proberen ze de kinderen en allerarmsten te voorzien van een warme maaltijd.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Dankzij de steun van de Dordrechtse Ondernemersvereniging en de Wilhelminakerk worden de gaarkeukenprojecten in de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht gesteund. Kerstmis staat voor de deur, maar de feeststemming is niet zo groot bij de inwoners van de stad. Het coronavirus heeft een grote impact op de stad. In de Zuid-Afrikaanse stad begint de zomer nu, maar momenteel is het er vooral koud en nat. De omstandigheden zijn slecht.

Er kan nog steeds worden bijgedragen aan de projecten. Voor € 20,00 kan een voedselpakket worden gedoneerd waarmee een gezin 3-4 weken vooruit kan. Voor € 25,00 kan de gaarkeuken één dag zo'n 200 - 250 personen van voedsel voorzien.

Foto: Facebook Dordrecht-Dordrecht


Lees ook

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

bureaurijnmondoverval

Overvaller juwelier na ruim een jaar nog niet gepakt, beelden in Opsporing Verzocht

De politie is nog altijd op zoek naar de man die in april vorig jaar een juwelier in Sliedrecht heeft overvallen. Beelden van de overval zijn maandagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.