gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inzamelactie voor kerstmaaltijden Zuid-Afrikaans Dordrecht

c6585cfc22b1d46ef456a1524b40b357

Voor de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht worden inzamelingsacties gehouden om de kinderen en allerarmste te steunen. Zo proberen ze de kinderen en allerarmsten te voorzien van een warme maaltijd.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Dankzij de steun van de Dordrechtse Ondernemersvereniging en de Wilhelminakerk worden de gaarkeukenprojecten in de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht gesteund. Kerstmis staat voor de deur, maar de feeststemming is niet zo groot bij de inwoners van de stad. Het coronavirus heeft een grote impact op de stad. In de Zuid-Afrikaanse stad begint de zomer nu, maar momenteel is het er vooral koud en nat. De omstandigheden zijn slecht.

Er kan nog steeds worden bijgedragen aan de projecten. Voor € 20,00 kan een voedselpakket worden gedoneerd waarmee een gezin 3-4 weken vooruit kan. Voor € 25,00 kan de gaarkeuken één dag zo'n 200 - 250 personen van voedsel voorzien.

Foto: Facebook Dordrecht-Dordrecht


Lees ook

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.