gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inzamelactie voor kerstmaaltijden Zuid-Afrikaans Dordrecht

c6585cfc22b1d46ef456a1524b40b357.jpg

Voor de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht worden inzamelingsacties gehouden om de kinderen en allerarmste te steunen. Zo proberen ze de kinderen en allerarmsten te voorzien van een warme maaltijd.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Dankzij de steun van de Dordrechtse Ondernemersvereniging en de Wilhelminakerk worden de gaarkeukenprojecten in de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht gesteund. Kerstmis staat voor de deur, maar de feeststemming is niet zo groot bij de inwoners van de stad. Het coronavirus heeft een grote impact op de stad. In de Zuid-Afrikaanse stad begint de zomer nu, maar momenteel is het er vooral koud en nat. De omstandigheden zijn slecht.

Er kan nog steeds worden bijgedragen aan de projecten. Voor € 20,00 kan een voedselpakket worden gedoneerd waarmee een gezin 3-4 weken vooruit kan. Voor € 25,00 kan de gaarkeuken één dag zo'n 200 - 250 personen van voedsel voorzien.

Foto: Facebook Dordrecht-Dordrecht


Lees ook

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3.jpg

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

50jaarduwvaart.png

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

nijverheidstraat.jpg

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.