gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Inzamelactie voor kerstmaaltijden Zuid-Afrikaans Dordrecht

c6585cfc22b1d46ef456a1524b40b357

Voor de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht worden inzamelingsacties gehouden om de kinderen en allerarmste te steunen. Zo proberen ze de kinderen en allerarmsten te voorzien van een warme maaltijd.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Dankzij de steun van de Dordrechtse Ondernemersvereniging en de Wilhelminakerk worden de gaarkeukenprojecten in de Zuid-Afrikaanse stad Dordrecht gesteund. Kerstmis staat voor de deur, maar de feeststemming is niet zo groot bij de inwoners van de stad. Het coronavirus heeft een grote impact op de stad. In de Zuid-Afrikaanse stad begint de zomer nu, maar momenteel is het er vooral koud en nat. De omstandigheden zijn slecht.

Er kan nog steeds worden bijgedragen aan de projecten. Voor € 20,00 kan een voedselpakket worden gedoneerd waarmee een gezin 3-4 weken vooruit kan. Voor € 25,00 kan de gaarkeuken één dag zo'n 200 - 250 personen van voedsel voorzien.

Foto: Facebook Dordrecht-Dordrecht


Lees ook

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.