Dordrecht, Netherlands

Ioannidis na korte oefenstage al weg bij FC Dordrecht

Middenvelder Dimitrios Ioannidis sluit weer aan bij de selectie van Fortuna Sittard, meldt De Limburger. Bij FC Dordrecht kon hij geen indruk maken op de rechtsbackpositie en daarom is de stekker uit de huurdeal getrokken.
Corrado Francke | 4 augustus 2020 10:58 | Aangepast op 4 augustus 2020 10:58
De Duitse Griek trainde voor korte tijd bij FC Dordrecht als resultaat van het samenwerkingsverband, die de Schapekoppen begin juli met de club uit Limburg zijn aangegaan. Hij was de eerste die vanuit Sittard mee kwam trainen in Dordt.

Hoofdtrainer Harry van den Ham liet weten dat in de zaterdag met 1-0 verloren wedstrijd tegen ASWH 'een aantal spelers door de mand zijn gevallen', waar Ioannidis waarschijnlijk een voorbeeld van is.

Bekijk hier de samenvatting van de wedstrijd tegen ASWH


Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...