gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Irene Koene begint eigen partij

Gewoon Dordt, zo heet de nieuwe partij van Irene Koene die nu nog voor de VVD in de gemeenteraad zit. Ze hoopt daarmee in maart de Dordtse gemeenteraad te komen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Bij de VVD had ze haar kandidatuur afhankelijk gemaakt van de fractievoorzitter die er zou komen. Met degene die daar nu de kar gaat trekken heeft ze niet zoveel op, dus besloot ze over te stappen naar de VSP. Ook daar ging het niet goed en kreeg ze te horen dat ze van de lijst was afgehaald.

Nu dus maar haar eigen partij Gewoon Dordt. Een programma heeft ze nog niet. "Wel natuurlijk de klassieke thema's schoon heel en veilig. Dingen moeten gewoon op orde zijn. Je hoeft geen uitvinding te doen om het mensen naar hun zin te maken in de stad." Komende tijd komt er meer naar buiten over de standpunten van Gewoon Dordt.

Het wordt een vol stembilet voor de Dordtenaren komend jaar. Niet alleen doet Beter voor Dordt mee als lokale partij, ook ex-BVD'er Donnie Greve en ex-SP'er Alfred Meijer hebben een eigen partij opgericht onder de naam Dordtse Partij. Ze wordt dus de derde lokale partij. Daarnaast doet ook de PVV mee. Hoe ze zich gaat onderscheiden? "Dat ga je allemaal nog horen."

De grote vraag is dus of de Dordtenaren zitten te wachten op Irene Koene met haar nieuwe partij. "Geen idee, we gaan het merken."

Lees ook

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.