gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Irene Koene begint eigen partij

Gewoon Dordt, zo heet de nieuwe partij van Irene Koene die nu nog voor de VVD in de gemeenteraad zit. Ze hoopt daarmee in maart de Dordtse gemeenteraad te komen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Bij de VVD had ze haar kandidatuur afhankelijk gemaakt van de fractievoorzitter die er zou komen. Met degene die daar nu de kar gaat trekken heeft ze niet zoveel op, dus besloot ze over te stappen naar de VSP. Ook daar ging het niet goed en kreeg ze te horen dat ze van de lijst was afgehaald.

Nu dus maar haar eigen partij Gewoon Dordt. Een programma heeft ze nog niet. "Wel natuurlijk de klassieke thema's schoon heel en veilig. Dingen moeten gewoon op orde zijn. Je hoeft geen uitvinding te doen om het mensen naar hun zin te maken in de stad." Komende tijd komt er meer naar buiten over de standpunten van Gewoon Dordt.

Het wordt een vol stembilet voor de Dordtenaren komend jaar. Niet alleen doet Beter voor Dordt mee als lokale partij, ook ex-BVD'er Donnie Greve en ex-SP'er Alfred Meijer hebben een eigen partij opgericht onder de naam Dordtse Partij. Ze wordt dus de derde lokale partij. Daarnaast doet ook de PVV mee. Hoe ze zich gaat onderscheiden? "Dat ga je allemaal nog horen."

De grote vraag is dus of de Dordtenaren zitten te wachten op Irene Koene met haar nieuwe partij. "Geen idee, we gaan het merken."

Lees ook

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.