gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Irene Koene stapt uit VVD

Irene Koene stapt uit de lokale fractie van de VVD. Ze voelt zich niet fijn bij het feit dat Maarten Burggraaf opnieuw de lijsttrekker van de fractie wordt.

Daan Berg |  | Aangepast op
'Ik zou graag iemand zien die politiek met z'n hart bedrijft', zo zei Koene tegenover RTV Dordrecht. 'Burggraaf denkt over alles na, en dat voelt bij mij niet goed.'

In eerste instantie waren meerdere kandidaten in de race voor het lijsttrekkerschap. Echter, nu Burggraaf de enige overgebleven kandidaat is, is het zeer waarschijnlijk dat hij tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van komend jaar meedoet als lijsttrekker namens de VVD.

Dat, in combinatie met het feit dat er binnen de fractie geen lijsttrekkersverkiezing is geweest, heeft Koene doen besluiten om haar kandidatuur in te trekken.

Of Koene nog iets met politiek gaat doen, weet ze nog niet. 'Ik wil rondkijken wat goed bij me past', aldus het fractielid.

Burggraaf vindt het jammer dat Koene de fractie verlaat, maar had ook graag gezien dat ze een gesprek met de selectiecommissie was aangegaan.

Meer horen van Koene's verhaal, o.a. over de idealen van de fractie en die van haarzelf? Bekijk dan onderstaande reportage.

Lees ook

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.