gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Irene Koene stapt uit VVD

Irene Koene stapt uit de lokale fractie van de VVD. Ze voelt zich niet fijn bij het feit dat Maarten Burggraaf opnieuw de lijsttrekker van de fractie wordt.

Daan Berg |  | Aangepast op
'Ik zou graag iemand zien die politiek met z'n hart bedrijft', zo zei Koene tegenover RTV Dordrecht. 'Burggraaf denkt over alles na, en dat voelt bij mij niet goed.'

In eerste instantie waren meerdere kandidaten in de race voor het lijsttrekkerschap. Echter, nu Burggraaf de enige overgebleven kandidaat is, is het zeer waarschijnlijk dat hij tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van komend jaar meedoet als lijsttrekker namens de VVD.

Dat, in combinatie met het feit dat er binnen de fractie geen lijsttrekkersverkiezing is geweest, heeft Koene doen besluiten om haar kandidatuur in te trekken.

Of Koene nog iets met politiek gaat doen, weet ze nog niet. 'Ik wil rondkijken wat goed bij me past', aldus het fractielid.

Burggraaf vindt het jammer dat Koene de fractie verlaat, maar had ook graag gezien dat ze een gesprek met de selectiecommissie was aangegaan.

Meer horen van Koene's verhaal, o.a. over de idealen van de fractie en die van haarzelf? Bekijk dan onderstaande reportage.

Lees ook

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.