gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Irene Koene stapt uit VVD

Irene Koene stapt uit de lokale fractie van de VVD. Ze voelt zich niet fijn bij het feit dat Maarten Burggraaf opnieuw de lijsttrekker van de fractie wordt.

Daan Berg |  | Aangepast op
'Ik zou graag iemand zien die politiek met z'n hart bedrijft', zo zei Koene tegenover RTV Dordrecht. 'Burggraaf denkt over alles na, en dat voelt bij mij niet goed.'

In eerste instantie waren meerdere kandidaten in de race voor het lijsttrekkerschap. Echter, nu Burggraaf de enige overgebleven kandidaat is, is het zeer waarschijnlijk dat hij tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van komend jaar meedoet als lijsttrekker namens de VVD.

Dat, in combinatie met het feit dat er binnen de fractie geen lijsttrekkersverkiezing is geweest, heeft Koene doen besluiten om haar kandidatuur in te trekken.

Of Koene nog iets met politiek gaat doen, weet ze nog niet. 'Ik wil rondkijken wat goed bij me past', aldus het fractielid.

Burggraaf vindt het jammer dat Koene de fractie verlaat, maar had ook graag gezien dat ze een gesprek met de selectiecommissie was aangegaan.

Meer horen van Koene's verhaal, o.a. over de idealen van de fractie en die van haarzelf? Bekijk dan onderstaande reportage.

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.