Dordrecht, Netherlands

Jacques Thielen nieuwe directeur Drechtwerk

Jacques Thielen is per 1 januari benoemd tot algemeen directeur van Drechtwerk. De aanstelling geldt voor een termijn van een jaar. Hij volgt daarmee Walter Bak op die twee jaar directeur is geweest bij Drechtwerk. Thielen krijgt vooral de opdracht om de veranderingen binnen het bedrijf af te ronden.
Kees Rijborz | 17 januari 2017 11:00 | Aangepast op 17 januari 2017 11:00
Het algemeen bestuur van Drechtwerk besloot eind 2014 al dat het bedrijf beter moest inspelen op grote veranderingen zoals de Participatiewet. Volgens voorzitter Peter Heijkoop heeft Drechtwerk het afgelopen jaar al diverse onderdelen ondergebracht bij sociale marktpartijen.


Thielen was in het verleden onder meer werkzaam als wethouder in Nijmegen en bestuurder bij diverse woningcorporaties. Hij is momenteel ook nog toezichthouder bij zorgaanbieder Pluryn.

Lees ook

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg nog steeds zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg kunnen dertig huishoudens vrijdag nog steeds niet douchen, doort...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...