gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jan Scholten waarnemend gemeentescretaris

a852762efb14cacd316fa85b86f50859

Na het vertrek van gemeentesecretaris Martien van der Kraan deze week neemt Jan Scholten vanaf 9 december zijn werkzaamheden tijdelijk over.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De nieuwe tijdelijke gemeentesecretaris is vanaf 2013 werkzaam in de gemeente Haarlem. Na 1 december dit jaar legt hij daar zijn werkzaamheden neer. Voordat Scholten in Haarlem begon vervulde hij diverse functies bij het ministerie BZK.

Burgemeester Wouter Kolff is verheugd zich op de komst van de nieuwe gemeentesecretaris: "Het college is verheugd dat Jan Scholten deze functie de komende periode wil vervullen. Hij heeft veel ervaring en brengt rust en stabiliteit mee. Daarnaast is hij in staat een goede rol te vervullen in de regio Drechtsteden."

Het college van burgemeester en wethouders gaat de komende periode op zoek naar een vaste gemeentesecretaris voor Dordrecht.
c46fd268cedcec229b62771a1457c7da

Lees ook

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.