gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jan Scholten waarnemend gemeentescretaris

a852762efb14cacd316fa85b86f50859

Na het vertrek van gemeentesecretaris Martien van der Kraan deze week neemt Jan Scholten vanaf 9 december zijn werkzaamheden tijdelijk over.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De nieuwe tijdelijke gemeentesecretaris is vanaf 2013 werkzaam in de gemeente Haarlem. Na 1 december dit jaar legt hij daar zijn werkzaamheden neer. Voordat Scholten in Haarlem begon vervulde hij diverse functies bij het ministerie BZK.

Burgemeester Wouter Kolff is verheugd zich op de komst van de nieuwe gemeentesecretaris: "Het college is verheugd dat Jan Scholten deze functie de komende periode wil vervullen. Hij heeft veel ervaring en brengt rust en stabiliteit mee. Daarnaast is hij in staat een goede rol te vervullen in de regio Drechtsteden."

Het college van burgemeester en wethouders gaat de komende periode op zoek naar een vaste gemeentesecretaris voor Dordrecht.
c46fd268cedcec229b62771a1457c7da

Lees ook

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.