Dordrecht, Netherlands

Jason showt calisthenicskunsten voor goed doel

Een drukte van belang woensdagmiddag in het Weizigtpark, daar vonden opnames plaats voor RTL Concentrate. Jason Calesthenics liet daar zijn kunsten zien voor het goede doel Kids Rights.
Petra Scheurwater | 27 februari 2019 17:16 | Aangepast op 27 februari 2019 17:16
Voor vijf euro kon iedereen een workshop volgen. Dat geld is bestemd voor veilige scholen. "Ik vind het leuk om mijn sport te koppelen aan een goed doel", vertelt Jason. "Kinderen moeten zich op scholen kunnen ontwikkelen en zich veilig voelen."

Concentrate is het online entertainment platform van RTL voor jong volwassenen. Het is een broedplaats voor YouTube-creators, social influencers en new talent. "Wij geloven in de kracht van jongeren zelf", zegt Karin Rozema van Kids Rights. "Dat zij de changemakers kunnen zijn voor betere kinderrechten wereldwijd."

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...