Dordrecht, Netherlands

Jasper Mos onderscheiden met erepenning

Tijdens zijn afscheidsreceptie in Schouwburg Kunstmin is voormalig wethouder Jasper Mos onderscheiden met een bronzen erepenning. Burgemeester Kolff reikte deze uit vanwege de verdiensten van Mos als wethouder.
Alka Goos | 11 juni 2018 17:49 | Aangepast op 11 juni 2018 17:49
'Een liberaal gedreven bestuurder en overtuigd Dordtenaar', luidt de inscriptie van de penning. Van 2011-2018 maakte Mos deel uit van het college van B&W namens de VVD. De penning kreeg hij onder andere voor zijn bijdrage aan de realisatie van culturele voorzieningen zoals het Energiehuis, Kunstmin en Het Hof van Nederland. 


Daarnaast zette hij zich in voor de Zeehavensamenwerking met Havenbedrijf Rotterdam, het begeleiden van nieuwe bedrijven, het aandeelhouderschap van ENECO, de besluitvorming over Dordtse Kil IV en het Nationaal Onderwijsmuseum in De Holland. 

In het TV Dordrecht nieuws van dinsdag 12 juni een reportage over de onderscheiding van Jasper Mos. 

Meest gelezen

Lees ook

Inzamelingsacties in regio voor Oekraïne: 'Het is een komen en gaan van auto's'

Medicijnen, ziekenhuismateriaal, winterkleding, beddengoed, batterijen, luiers. Vanaf de Stougjesdij...

Hoe Dordtse basisschool De Regenboog kinderen uit een achterstandswijk een boost geeft

Een school in een achterstandswijk. Een school waar ouders en kinderen uit de naastgelegen villawijk...

Dít is de nieuwe boswachter ecologie voor de Biesbosch

"Toch wel speciaal. Eigenlijk iets wat vroeger altijd al een droom was." Joey Braat is in zijn nopje...

Nog meer acties voor Oekraïne in Dordrecht tijdens landelijke GIRO555 actie

“Complete waanzin,” zo omschrijft Martin Boon uit Dordrecht de huidige situatie in Oekraïne. En...

Geen Dancetour in Dordrecht dit jaar

Gratis meehossen met livemuziek op de Spuiboulevard. De Dancetour was voor veel Dordtenaren het hoog...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Het Dordts Cultuur Halfuur

Het was - vanwege corona - een tijdje stil rondom het Dordts Cultuur Halfuur, maar vanaf 12 februari...