Dordrecht, Netherlands

Javier Vet weg bij FC Dordt

Javier Vet komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Dordrecht.
Asli Kösker | 12 januari 2015 13:39 | Aangepast op 12 januari 2015 13:39
De 21-jarige middenvelder komt niet voor in de toekomstplannen van trainer Ernie Brandts waardoor hij per direct moet vertrekken bij de eredivisionist . Vet was bezig aan zijn tweede seizoen bij de Schapenkoppen.

“Na een evaluatiegesprek tussen speler en club is besloten niet verder te gaan. Voor zijn carrière is het beter om uit te kijken naar een andere club," verklaart FC Dordrecht zelf.

In zijn eerste seizoen moest Vet regelmatig genoegen nemen met een reserverol. Met maar één invalbeurt dit seizoen leek hier geen verandering in te komen. Daardoor werd besloten om afscheid te nemen van Javier Vet.

foto: Erwin Spek

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...