gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Javier Vet weg bij FC Dordt

Javier Vet komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Dordrecht.

Asli Kösker |  | Aangepast op
De 21-jarige middenvelder komt niet voor in de toekomstplannen van trainer Ernie Brandts waardoor hij per direct moet vertrekken bij de eredivisionist . Vet was bezig aan zijn tweede seizoen bij de Schapenkoppen.

“Na een evaluatiegesprek tussen speler en club is besloten niet verder te gaan. Voor zijn carrière is het beter om uit te kijken naar een andere club," verklaart FC Dordrecht zelf.

In zijn eerste seizoen moest Vet regelmatig genoegen nemen met een reserverol. Met maar één invalbeurt dit seizoen leek hier geen verandering in te komen. Daardoor werd besloten om afscheid te nemen van Javier Vet.

foto: Erwin Spek

Lees ook

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.