Dordrecht, Netherlands

Je hart staat even stil

“Ik moest even de auto aan de kant zetten”, zegt boswachter Jacques van der Neut. Hij hoorde vrijdag op het radionieuws over de aanslag in Stockholm terwijl zijn dochter Marlies daar met vriendinnen op een citytrip was.
Gert van der Steen | 10 april 2017 11:12 | Aangepast op 10 april 2017 11:12
Van der Neut keerde terug van de afscheidsreceptie van een collega in Zeeland. Hij had tijdens de receptie zijn telefoon in de auto laten liggen en had dus de telefoontjes van zijn vrouw gemist. Hij zette zijn auto aan de kant om een beetje bij te komen van de schok en heeft daar maar heel even gestaan tot zijn dochter hem belde met het goede nieuws dat ze veilig en gezond was. Maar in zijn beleving was dat een uur. Ook zijn vrouw bleek gelukkig al op de hoogte.

Marlies was daadwerkelijk tijdens de aanslag op het plein waar die plaatsvond, maar had gelukkig de gebeurtenis zelf gemist.

Zij komt met haar vriendinnen vanmiddag weer aan op Schiphol, zodat hij haar vanavond in levende lijve en gezond weer terugziet.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...