Dordrecht, Netherlands

Jetske Postma kan haar handbike kopen

Een mooier verjaardagscadeau kan Jetske Postma niet bedenken. Op haar 27e verjaardag hoorde zij dat de crowdfundingsactie voor haar rolstoelhandbike een succes is: er is 10.000 euro opgehaald.
Aike van den Heuvel | 10 januari 2019 11:06 | Aangepast op 10 januari 2019 11:06
Jetske lijdt sinds vijf jaar aan dystonie, een vrij zeldzame neurologische bewegingsstoornis. Om toch in conditie blijven gaat Jetske drie keer in de week naar fysiotherapie en zou ze graag in het bezit willen komen van een rolstoelhandbike.

Op zondag 6 januari kwam het bericht dat er genoeg geld is opgehaald om de handbike aan te schaffen. Wanneer Jetske van de handbike gebruik kan maken is nog niet bekend.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...