Dordrecht, Netherlands

Jeugdzorg deed het niet goed bij Tygo

Hulpverleners in Dordrecht en Papendrecht hebben niet goed gehandeld in zaken bij twee gezinnen waarbij kinderen omkwamen. Dat zegt de Inspectie Jeugdzorg, meldt rtvrijnmond.nl
Peter Tromp | 28 oktober 2016 09:14 | Aangepast op 28 oktober 2016 09:14
In oktober vorig jaar werd in Stadspolders het 4-jarig jongetje Tygo om het leven gebracht door zijn vader.

In Papendrecht werd een kindje van 9 maanden om het leven gebracht. De politie verdenkt de 22-jarige moeder en haar nieuwe vriend daarvoor verantwoordelijk te zijn.

Volgens de inspectie was in beide gevallen niet duidelijk welke hulpverlener verantwoordelijk was voor de veiligheid van de kinderen en werden de problemen van de ouders verkeerd ingeschat.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...