Dordrecht, Netherlands

Jong Jubal 85 jaar oud

Jong Jubal viert zaterdag 1 juli de 85e verjaardag.
Gert van der Steen | 29 juni 2017 13:07 | Aangepast op 29 juni 2017 13:07
Dat doet ze samen met drie andere jeugdkorpsen, waarmee gezamenlijk een arrangement van ‘Uptown Funk’ van Bruno Mars wordt ingestudeerd. Op het terrein van Rijkswaterstaat aan de Van Leeuwenhoekweg begint om 10.00 uur de repetitie met Jong Holland Junioren uit Zwijndrecht, Jong Beatrix uit Hilversum en Johan Friso uit Middelburg. Na de repetitie, om 12.00 uur, treedt Jong Jubal op met de show van 2017/2018: ‘Sensei’. Om 12.15 uur de uitvoering van ‘Uptown Funk’ en vervolgens wordt het terrein omgebouwd voor een sport en spelmiddag, die tot 16.30 uur gaat duren.


In september 1931 werd door de ledenvergadering van Jubal beslist om Jong Jubal op te richten. Daar waren twee redenen voor: het grote aantal aanmeldingen en het grote leeftijdsverschil binnen het korps. Het eerste optreden was op Koninginnedag 1933.

Lees ook

Werkzaamheden Singel lopen vertraging op

Het had vorige week al klaar moeten zijn: het werk aan de Singel in het centrum. De straten liggen a...

Drie muzikale avonden in de Augustijnenkerk in aanloop naar Pasen

De Augustijnenkerk houdt volgende week drie muzikale avonden in aanloop naar Goede Vrijdag en Pasen....

Ook zeearenden kiezen voor liefdesnest in de Biesbosch

De laatste weken gaat alle aandacht naar de visarenden die te volgen zijn via de webcam van de site ...

Bomvol Baxpark geniet van zingende en acterende kinderen tijdens Passion4kids

Honderden mensen waren woensdagavond getuige van de allereerste Passion4kids in Hendrik-Ido-Ambacht....

Zaterdag elfde editie Record Store Day bij Velvet Music Dordrecht

Bij muziekliefhebbers staat hij al in de agenda: Aanstaande zaterdag 23 april is het na twee jaar (b...

Klimmuur, moestuintjes en boomstammen: kinderen van de Dordtse Vrije School kunnen zich uitleven op nieuw groenblauw schoolplein

Wethouders Marco Stam en Peter Heijkoop hadden vandaag de eer samen met kinderburgemeester Jacob Moo...