gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jonge beestjes dood door buxusgif

Dit vanwege de steeds vaker voorkomende meldgevallen van dode vogels en egels. Deze beesten zouden de besmette buxusrups of mot opeten. De Dierenambulance De Dieren SOS doet mee met deze landelijke oproep.

Alka Goos |  | Aangepast op
Dieren SOS Dordrecht doet via Facebook mee aan de landelijke actie 'vermijd gebruik buxusgif'. Dit vanwege de steeds vaker voorkomende meldgevallen van dode vogels en egels. Deze beesten zouden de besmette buxusrups of mot opeten. 

‘Zo veel jonge beestjes gaan er aan dood. Vorige week was er een melding van een volledig nest jonge musjes wat dood was gevonden in het Weizigtpark’, vertelt medewerker Maria Hamans.

De Dieren SOS raadt mensen aan om bestrijdingsmiddelen zo veel mogelijk te vermijden. Zeker rond de broedperiode voor de vogels is het beter om niet-gif gebaseerde methoden toe te passen, zoals op tijd snoeien.

Lees ook

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.