Dordrecht, Netherlands

Jongen (14) vast voor homogeweld

De politie heeft maandagavond een 14-jarige jongen aangehouden voor de bedreiging en mishandeling van twee mannen afgelopen weekend. Beide mannen zouden via de homo-ontmoetingsapp Grindr een date hebben, maar deze pakte anders uit omdat ze in de val waren gelokt.
Peter Tromp | 3 april 2018 09:53 | Aangepast op 3 april 2018 09:53
Een 28-jarige Dordtenaar had op zaterdagavond bij een voetbalvereniging bij de Smitsweg afgesproken en liep met zijn date een stukje door het park. Bij het parkeerterrein dat verscholen ligt tussen de bomen, doken ineens zestien jongens op die hem schopten en sloegen.

Een tweede man die een dag later een afspraak had gemaakt op de Schenkeldijk via de datingapp, ontkwam op het nippertje aan onbekende belagers.

De 14-jarige verdachte uit Dordrecht zit vast. De politie gaat ervan uit dat hij onderdeel is van een grotere groep en verwacht dan ook meer aanhoudingen.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...