gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

PSX_20260828_111242

De jongen wordt verdacht van betrokkenheid bij de eerste overval op de juwelier

Fotopersburo Busink

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

Corrado Francke | Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op

Op 28 augustus werd de juwelier op de Voorstraat voor het eerst overvallen. Twee verdachten reden op een fatbike de winkel in. Nadat zij personeel en klanten bedreigden, namen zij een buit mee en reden weg op een fatbike. Een omstander filmde dat. 

Afgelopen weekend was het opnieuw raak bij de juwelier. Rond 10.30 uur kwamen opnieuw twee in het zwart geklede verdachten de zaak in. Binnen volgde een worsteling met een medewerker. De fatbikers gingen er zonder een buit vandoor. 

Of de aangehouden verdachte ook aan de tweede overval gelinkt kan worden wordt onderzocht, meldt de politie. De 17-jarige jongen komt uit het Rotterdamse stadsdeel Hoogvliet. 

De politie hoopt ook de andere dader of daders te pakken en doet daarom via haar website een getuigenoproep. 

Bij de eerste overval gingen de overvallers er op het gemakje vandoor.


Lees meer over:

Lees ook

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.