Dordrecht, Netherlands

Jongens (17, 18 en 21) aangehouden na melding over een vuurwapen

Op de melding kwamen meerdere agenten in kogelvrije vesten af Politie Dordrecht
Agenten hebben drie jongens opgepakt na een melding dat er een vuurwapen werd overhandigd. Het voorval gebeurde afgelopen zaterdag, maar de politie kwam er woensdagavond mee naar buiten via sociale media.
Corrado Francke | 13 juni 2024 13:37 | Aangepast op 13 juni 2024 13:37
“Door de juiste informatie van de melder en een mooie samenwerking konden wij de jongens snel opsporen”, zo valt te lezen via Facebook. Al snel kon de politie drie jongens inrekenen van 17, 18 en 21 jaar.

Op een foto is te zien dat dit op de Kometenlaan in de Dordtse wijk Sterrenburg is geweest.

Na onderzoek bleek het wapen niet echt te zijn, maar een ‘niet van echt te onderscheiden’ balletjespistool. De jongens, van wie één uit Dordrecht, kregen verschillende bekeuringen en mochten daarna hun weg weer vervolgen. Wel zonder balletjespistool, want wapens die sprekend lijken op vuurwapens zijn verboden.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Dordrecht int nu zelf afvalboetes en grijpt in één maand al 50 keer in

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascalle van Werkhoven | 17 jun 2025 10:00

Lees ook

Blijven alle biebfilialen open met minder subsidie? 'Ik denk dat het moeilijk wordt'

Als de Dordtse bieb jaarlijks 140 duizend euro moet bezuinigen, kunnen waarschijnlijk niet alle fili...

‘Een lastig dilemma’ voor college Papendrecht door vertrek wethouder

Het dorpsbestuur van Papendrecht heeft vandaag gereageerd op het vertrek van wethouder Sophia de Kei...

Juf Femke is dol op Hyrox en haar derde race ooit is het wereldkampioenschap

Het ene moment ruziënde kinderen uit elkaar houden en een paar dagen later met de Hyrox-wereldtop tr...

Dansgroep pakt zilver bij landelijke wedstrijd: 'Echt verdiend'

De dansgroep van het Willem de Zwijger College is op vrijdag 6 juni tweede geworden in de landelijke...

Beheerder trots op vernieuwde Kattenmand ‘We zijn bijna klaar!’

Een compleet gerenoveerd kattenasiel opent binnenkort de deuren. De verbouwing van De Kattenmand in ...

Uitkijken naar zomerkermis, maar hoe zit het met de Energizer?

Het is weer zomer en dat betekent dat de zomerkermis er weer aan komt. Op zaterdag is de feestelijke...