Dordrecht, Netherlands

Jongens vast voor bedreiging

Twee jongens uit Dordrecht zijn opgepakt omdat ze maandag een pakketbezorger probeerden te overvallen. Ze bedreigden het slachtoffer met een hamer. De bezorger bleef ongedeerd.
Peter Tromp | 15 november 2016 11:42 | Aangepast op 15 november 2016 11:42
De jongens van 16 en 17 jaar oud bedreigden de bezorger met een hamer toen hij een pakket wilde afgegeven op een adres in Roosendaal. Het slachtoffer pakte de hamer af en sloeg op de vlucht.


De Dordtenaren bleken dezelfde jongens te zijn die zich een straat verderop verdacht gedroegen. Daarvoor had iemand al de politie gebeld. De jongens konden zich niet legitimeren en werden meegenomen naar het bureau. Daar werd duidelijk dat het dezelfde jongens waren als die de pakketbezorger hadden willen overvallen.

De Dordtenaren zitten nog vast in een politiecel in Breda. Ze worden vandaag verder verhoord.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...