Dordrecht, Netherlands

Jongens vast voor bedreiging

Twee jongens uit Dordrecht zijn opgepakt omdat ze maandag een pakketbezorger probeerden te overvallen. Ze bedreigden het slachtoffer met een hamer. De bezorger bleef ongedeerd.
Peter Tromp | 15 november 2016 11:42 | Aangepast op 15 november 2016 11:42
De jongens van 16 en 17 jaar oud bedreigden de bezorger met een hamer toen hij een pakket wilde afgegeven op een adres in Roosendaal. Het slachtoffer pakte de hamer af en sloeg op de vlucht.


De Dordtenaren bleken dezelfde jongens te zijn die zich een straat verderop verdacht gedroegen. Daarvoor had iemand al de politie gebeld. De jongens konden zich niet legitimeren en werden meegenomen naar het bureau. Daar werd duidelijk dat het dezelfde jongens waren als die de pakketbezorger hadden willen overvallen.

De Dordtenaren zitten nog vast in een politiecel in Breda. Ze worden vandaag verder verhoord.

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...