Dordrecht, Netherlands

Jongeren aangehouden met illegaal vuurwerk

Er zijn weer een paar jongeren op heterdaad betrapt op illegaal vuurwerk. De politie was in Stadspolders aan het patrouilleren toen ze jongeren vuurwerk zagen afsteken.
Ricco Gramsma | 3 december 2018 14:50 | Aangepast op 3 december 2018 14:50

De jongeren zijn zondagavond 2 december aangehouden en meegenomen naar het bureau. Het vuurwerk was grotendeels illegaal. De Officier van Justitie zal hun straf bepalen.

Er is de laatste tijd steeds meer sprake van vuurwerkoverlast. Daarom kondigde de politie al eerder aan om meer te gaan controlleren.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...