Dordrecht, Netherlands

Jongeren Aksa Moskee delen rozen uit

Moslimjongeren van de Dordtse Aksa Moskee delen op zaterdag 29 april rozen uit. Dat gebeurt aan het Achterom vanaf 11 uur.
Sandra Hoek | 19 april 2017 13:53 | Aangepast op 19 april 2017 13:53
De rozen dienen als aanknopingspunt om met voorbijgangers een gesprek aan te gaan. Ze hopen op interessante gesprekken over de dingen die moslims en niet-moslims gemeen hebben, in plaats van het alleen maar zoeken naar verschillen. Vorig jaar was deze actie er ook en toen kwamen er veel positieve reacties. Uiteraard hopen de jongeren daar nu weer op.

De straatactie heeft als titel: Hallo, wij zijn moslims! gekregen. Uitnodigingen zijn ook gestuurd aan de fracties van de politieke partijen in Dordrecht, aldus voorzitter van het bestuur van de Aksa Moskee, Sahin Seme. Hij hoopt dat zij ook mee willen praten en hun inzichten willen delen.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...