Dordrecht, Netherlands

Jongeren Aksa Moskee delen rozen uit

Moslimjongeren van de Dordtse Aksa Moskee delen op zaterdag 29 april rozen uit. Dat gebeurt aan het Achterom vanaf 11 uur.
Sandra Hoek | 19 april 2017 13:53 | Aangepast op 19 april 2017 13:53
De rozen dienen als aanknopingspunt om met voorbijgangers een gesprek aan te gaan. Ze hopen op interessante gesprekken over de dingen die moslims en niet-moslims gemeen hebben, in plaats van het alleen maar zoeken naar verschillen. Vorig jaar was deze actie er ook en toen kwamen er veel positieve reacties. Uiteraard hopen de jongeren daar nu weer op.

De straatactie heeft als titel: Hallo, wij zijn moslims! gekregen. Uitnodigingen zijn ook gestuurd aan de fracties van de politieke partijen in Dordrecht, aldus voorzitter van het bestuur van de Aksa Moskee, Sahin Seme. Hij hoopt dat zij ook mee willen praten en hun inzichten willen delen.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...