gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren- en kinderopvang op het Leerpark

686fad8c2e170f818561916b78331a9a

Het Leerpark heeft er een jongeren opvang bij. Dit jongerencentrum is een samenwerking van Buurtwerk.nl en COKD Kinderopvang. Het centrum was in december al geopend, maar zaterdag kon iedereen binnen een kijkje nemen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Mensen konden tijdens de open dag zien wat hier allemaal te doen is voor kinderen en hoe het er uit ziet,” vertelt Inge Hoogeveen, regiomanager van de kinderopvang.


De opvang staat op het Leerpark, omringt door verschillende scholen. Van buiten lijkt het een normaal nieuwbouwpand, maar de architect heeft Dordrecht in het pand teruggebracht. Co zijn gevels uit de stad verwerkt tot speelhoeken.


In het pand komt kinderopvang samen met de Buurtvilla. Die opvang is bedoeld voor jongeren en jongvolwassenen, om hen meer hulp te bieden.


“Het is niet alleen voor mensen met problemen, het is een verbindende functie tussen mensen. Mensen kunnen terecht voor workshops maar ook voor ondersteuning,” legt Hogeveen uit.


De Buurtvilla is elke dinsdag- en donderdagmiddag geopend van 1 tot 5.

Lees ook

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.