gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren- en kinderopvang op het Leerpark

686fad8c2e170f818561916b78331a9a.jpg

Het Leerpark heeft er een jongeren opvang bij. Dit jongerencentrum is een samenwerking van Buurtwerk.nl en COKD Kinderopvang. Het centrum was in december al geopend, maar zaterdag kon iedereen binnen een kijkje nemen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Mensen konden tijdens de open dag zien wat hier allemaal te doen is voor kinderen en hoe het er uit ziet,” vertelt Inge Hoogeveen, regiomanager van de kinderopvang.


De opvang staat op het Leerpark, omringt door verschillende scholen. Van buiten lijkt het een normaal nieuwbouwpand, maar de architect heeft Dordrecht in het pand teruggebracht. Co zijn gevels uit de stad verwerkt tot speelhoeken.


In het pand komt kinderopvang samen met de Buurtvilla. Die opvang is bedoeld voor jongeren en jongvolwassenen, om hen meer hulp te bieden.


“Het is niet alleen voor mensen met problemen, het is een verbindende functie tussen mensen. Mensen kunnen terecht voor workshops maar ook voor ondersteuning,” legt Hogeveen uit.


De Buurtvilla is elke dinsdag- en donderdagmiddag geopend van 1 tot 5.

Lees ook

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”