Dordrecht, Netherlands

Jongeren- en kinderopvang op het Leerpark

Het Leerpark heeft er een jongeren opvang bij. Dit jongerencentrum is een samenwerking van Buurtwerk.nl en COKD Kinderopvang. Het centrum was in december al geopend, maar zaterdag kon iedereen binnen een kijkje nemen.
Jordy Nijenhuis | 28 januari 2020 15:25 | Aangepast op 28 januari 2020 15:25
“Mensen konden tijdens de open dag zien wat hier allemaal te doen is voor kinderen en hoe het er uit ziet,” vertelt Inge Hoogeveen, regiomanager van de kinderopvang.


De opvang staat op het Leerpark, omringt door verschillende scholen. Van buiten lijkt het een normaal nieuwbouwpand, maar de architect heeft Dordrecht in het pand teruggebracht. Co zijn gevels uit de stad verwerkt tot speelhoeken.


In het pand komt kinderopvang samen met de Buurtvilla. Die opvang is bedoeld voor jongeren en jongvolwassenen, om hen meer hulp te bieden.


“Het is niet alleen voor mensen met problemen, het is een verbindende functie tussen mensen. Mensen kunnen terecht voor workshops maar ook voor ondersteuning,” legt Hogeveen uit.


De Buurtvilla is elke dinsdag- en donderdagmiddag geopend van 1 tot 5.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...