gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren- en kinderopvang op het Leerpark

686fad8c2e170f818561916b78331a9a

Het Leerpark heeft er een jongeren opvang bij. Dit jongerencentrum is een samenwerking van Buurtwerk.nl en COKD Kinderopvang. Het centrum was in december al geopend, maar zaterdag kon iedereen binnen een kijkje nemen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Mensen konden tijdens de open dag zien wat hier allemaal te doen is voor kinderen en hoe het er uit ziet,” vertelt Inge Hoogeveen, regiomanager van de kinderopvang.


De opvang staat op het Leerpark, omringt door verschillende scholen. Van buiten lijkt het een normaal nieuwbouwpand, maar de architect heeft Dordrecht in het pand teruggebracht. Co zijn gevels uit de stad verwerkt tot speelhoeken.


In het pand komt kinderopvang samen met de Buurtvilla. Die opvang is bedoeld voor jongeren en jongvolwassenen, om hen meer hulp te bieden.


“Het is niet alleen voor mensen met problemen, het is een verbindende functie tussen mensen. Mensen kunnen terecht voor workshops maar ook voor ondersteuning,” legt Hogeveen uit.


De Buurtvilla is elke dinsdag- en donderdagmiddag geopend van 1 tot 5.

Lees ook

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

boodschappenpexels

Winkels in meer gemeenten open op zondag: 'Keuzevrijheid voor ondernemers en inwoners'

Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.