gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren maken vuilnisbelt van Kloostertuin: politie treedt op

07c920873329df8b3693f2c220e16c58

Wijkagenten in het Centrum hebben met handhavers opgetreden tegen jongeren in de Kloostertuin. "Die hadden in korte tijd van de tuin een vuilnisbelt gemaakt", melden de agenten op Twitter.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De groep van minimaal vijftien jongeren werd tot opruimen gedwongen. "Alles tot het laatste snippertje op laten ruimen", schrijft de politie. Meeuwen maakten het karwei vervolgens af.

De Kloostertuin is al jaren een geliefde hangplek. Hangjongeren zijn volgens buurtbewoners een bron van overlast. Al meer dan vijf jaar hebben ze last van geschreeuw, te harde muziek, rotzooi en bekladdingen, vertelden ze in de zomer van 2019 aan RTV Dordrecht.


Om dit op te lossen heeft de gemeente eerder al eens een zogenaamde mosquito geplaatst. Dat is een apparaat dat jongeren door middel van een hoge pieptoon weg moet houden van hangplekken. Ouderen zouden dit door de hoge frequentie niet kunnen horen. Het tegendeel bleek waar, dat apparaat is niet veel later op verzoek van de bewoners weer uitgezet omdat ook zij last hadden van het geluid.

foto: Wijkagenten Centrum (Twitter)

Lees ook

politie 01

Aantal woninginbraken in deze gemeente bijna verdubbeld, minder fraudegevallen

Het aantal woninginbraken in Hendrik-Ido-Ambacht is het afgelopen jaar fors gestegen, zo blijkt uit de Veiligheidsrapportage van die gemeente. Ook het aantal diefstallen bij bedrijven en instanties steeg, net als het aantal fietsen dat is gestolen. Wel is er een daling zichtbaar in meldingen over fraudegevallen.

72d34b52-4ce9-482b-af57-cf4b9f4ed274

Liever eigen zwembad en asielzoekers bij de buren, vindt deze nieuwe coalitie

De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.

foto 1 gluren buren

Vierde editie van Gluren bij de Buren staat voor de deur

In de schaduw van een boom genieten van prachtige klanken of onder een parasol je verwonderen over lokaal cabarettalent. Gluren bij de Buren biedt komende zondag ruim 60 verschillende acts om gratis van de genieten. Deze vierde editie voert je langs tientallen optredens door heel Dordrecht, van binnenstad tot buitenwijk.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.