gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren maken vuilnisbelt van Kloostertuin: politie treedt op

07c920873329df8b3693f2c220e16c58

Wijkagenten in het Centrum hebben met handhavers opgetreden tegen jongeren in de Kloostertuin. "Die hadden in korte tijd van de tuin een vuilnisbelt gemaakt", melden de agenten op Twitter.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De groep van minimaal vijftien jongeren werd tot opruimen gedwongen. "Alles tot het laatste snippertje op laten ruimen", schrijft de politie. Meeuwen maakten het karwei vervolgens af.

De Kloostertuin is al jaren een geliefde hangplek. Hangjongeren zijn volgens buurtbewoners een bron van overlast. Al meer dan vijf jaar hebben ze last van geschreeuw, te harde muziek, rotzooi en bekladdingen, vertelden ze in de zomer van 2019 aan RTV Dordrecht.


Om dit op te lossen heeft de gemeente eerder al eens een zogenaamde mosquito geplaatst. Dat is een apparaat dat jongeren door middel van een hoge pieptoon weg moet houden van hangplekken. Ouderen zouden dit door de hoge frequentie niet kunnen horen. Het tegendeel bleek waar, dat apparaat is niet veel later op verzoek van de bewoners weer uitgezet omdat ook zij last hadden van het geluid.

foto: Wijkagenten Centrum (Twitter)

Lees ook

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.