gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren maken vuilnisbelt van Kloostertuin: politie treedt op

07c920873329df8b3693f2c220e16c58.jpg

Wijkagenten in het Centrum hebben met handhavers opgetreden tegen jongeren in de Kloostertuin. "Die hadden in korte tijd van de tuin een vuilnisbelt gemaakt", melden de agenten op Twitter.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De groep van minimaal vijftien jongeren werd tot opruimen gedwongen. "Alles tot het laatste snippertje op laten ruimen", schrijft de politie. Meeuwen maakten het karwei vervolgens af.

De Kloostertuin is al jaren een geliefde hangplek. Hangjongeren zijn volgens buurtbewoners een bron van overlast. Al meer dan vijf jaar hebben ze last van geschreeuw, te harde muziek, rotzooi en bekladdingen, vertelden ze in de zomer van 2019 aan RTV Dordrecht.


Om dit op te lossen heeft de gemeente eerder al eens een zogenaamde mosquito geplaatst. Dat is een apparaat dat jongeren door middel van een hoge pieptoon weg moet houden van hangplekken. Ouderen zouden dit door de hoge frequentie niet kunnen horen. Het tegendeel bleek waar, dat apparaat is niet veel later op verzoek van de bewoners weer uitgezet omdat ook zij last hadden van het geluid.

foto: Wijkagenten Centrum (Twitter)

Lees ook

DSC_4780.JPG

Kuijt ziet FC Dordrecht winnen met contractnieuws op komst: ‘De pen ligt klaar’

Het is niet meer de vraag of, maar wanneer Dirk Kuijt zijn contractverlenging bij FC Dordrecht aankondigt. Het nieuws hing al wekenlang (en eigenlijk al langer) in de lucht, maar na de 1-0 zege op ADO Den Haag geeft hij aan dat het officiële bericht niet lang meer op zich laat wachten.

yv2026412NKS02384.jpg

FC Dordrecht nipt te sterk voor amper uitgekaterde kampioen

Na acht duels zonder zege mag FC Dordrecht weer eens drie punten bijschrijven. In een wedstrijd waarin voor tegenstander ADO Den Haag weinig op het spel stond, was de thuisclub met 1-0 te sterk voor de pas gekroonde Keuken Kampioen Divisie-kampioen.

korfbalfoto.png

Euforische beelden: DeetosSnel naar het hoogste korfbalniveau

DeetosSnel/QLS speelt komend zaalseizoen op het hoogste niveau van Nederland. De Dordtse korfballers waren zaterdag te sterk voor het Amsterdamse Blauw-Wit (20-18) en zetten, met hulp van honderden meegereisde fans, de Maaspoort in Den Bosch op z’n kop.

IMG-20260411-WA0008.jpg

Man gestoken met schaar, 18-jarige aangehouden

Bij een ruzie in de Dordtse wijk Sterrenburg is zaterdag gestoken. Een 18-jarige man is aangehouden, meldt de politie. Ook is er een schaar in beslag genomen.

Waar kan ik hier poepen_1.png

LUISTER: De noodzaak van toiletten in het openbaar, waar kan ik hier poepen?

Niet meer de deur uit durven omdat er geen openbare toiletten in de buurt zijn. Voor één op de vier Nederlanders is dat werkelijkheid. Die komen er bekaaid vanaf in Sliedrecht: die gemeente scoort het laagst in onze streek. Maar waar loopt je allemaal tegenaan als je nodig moet?

foto artikel kermis rid.jpg

Zorgen over gewelddadige jeugdgroepen: ‘Ze hebben messen en andere wapens bij zich’

Er zijn in Ridderkerk zorgen over gewelddadige jongerengroepen in en rondom het dorp. De burgemeester besloot onlangs in samenspraak met politie en Openbaar Ministerie om de kermis aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied. Naar nu blijkt, zijn rivaliserende jeugdgroepen die rondlopen met wapens daarvan de oorzaak. “We willen het hier graag rustig en veilig houden.”