gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren steunen Leerorkest met profielwerkstuk

29f9ef032bbd12694985c57b7d2adfa2

Bjurre en Dagmar zitten in 6 VWO en zijn gek op muziek. Ze willen dat zoveel mogelijk kinderen in contact met muziek kunnen komen. Daarom nemen ze een album op en organiseren ze een benefietconcert.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De 16-jarigen zijn sinds hun kindertijd al volop bezig met muziek. ‘’Wij houden eigenlijk zo veel van muziek, dat we besloten om een album te schrijven voor ons profielwerkstuk. Daarna kwam het idee om dit voor de Stichting Leerorkest Drechtsteden te doen’’, laat Bjurre weten.

Een mailtje sturen was voor de scholieren al genoeg om op gesprek te komen. ‘’Het is fantastisch, jonge mensen die muziek maken en met muziek geld willen ophalen en dat ook nog eens doneren aan het Leerorkest. Dat ondersteunen wij graag en zijn er natuurlijk erg blij mee’’, aldus Lucienne van der Lans, voorzitter van het Leerorkest.

Momenteel is de band nog druk bezig met repeteren in de Popcentrale. Het benefietconcert zal op 29 november plaatsvinden in Theater de Willem in Papendrecht. De voortgang van Bjurre en Dagmar is te volgen via de Facebook-pagina ‘The Road of Life; The Album’.

Lees ook

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.