gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren steunen Leerorkest met profielwerkstuk

29f9ef032bbd12694985c57b7d2adfa2

Bjurre en Dagmar zitten in 6 VWO en zijn gek op muziek. Ze willen dat zoveel mogelijk kinderen in contact met muziek kunnen komen. Daarom nemen ze een album op en organiseren ze een benefietconcert.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De 16-jarigen zijn sinds hun kindertijd al volop bezig met muziek. ‘’Wij houden eigenlijk zo veel van muziek, dat we besloten om een album te schrijven voor ons profielwerkstuk. Daarna kwam het idee om dit voor de Stichting Leerorkest Drechtsteden te doen’’, laat Bjurre weten.

Een mailtje sturen was voor de scholieren al genoeg om op gesprek te komen. ‘’Het is fantastisch, jonge mensen die muziek maken en met muziek geld willen ophalen en dat ook nog eens doneren aan het Leerorkest. Dat ondersteunen wij graag en zijn er natuurlijk erg blij mee’’, aldus Lucienne van der Lans, voorzitter van het Leerorkest.

Momenteel is de band nog druk bezig met repeteren in de Popcentrale. Het benefietconcert zal op 29 november plaatsvinden in Theater de Willem in Papendrecht. De voortgang van Bjurre en Dagmar is te volgen via de Facebook-pagina ‘The Road of Life; The Album’.

Lees ook

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.