gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren steunen Leerorkest met profielwerkstuk

29f9ef032bbd12694985c57b7d2adfa2

Bjurre en Dagmar zitten in 6 VWO en zijn gek op muziek. Ze willen dat zoveel mogelijk kinderen in contact met muziek kunnen komen. Daarom nemen ze een album op en organiseren ze een benefietconcert.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De 16-jarigen zijn sinds hun kindertijd al volop bezig met muziek. ‘’Wij houden eigenlijk zo veel van muziek, dat we besloten om een album te schrijven voor ons profielwerkstuk. Daarna kwam het idee om dit voor de Stichting Leerorkest Drechtsteden te doen’’, laat Bjurre weten.

Een mailtje sturen was voor de scholieren al genoeg om op gesprek te komen. ‘’Het is fantastisch, jonge mensen die muziek maken en met muziek geld willen ophalen en dat ook nog eens doneren aan het Leerorkest. Dat ondersteunen wij graag en zijn er natuurlijk erg blij mee’’, aldus Lucienne van der Lans, voorzitter van het Leerorkest.

Momenteel is de band nog druk bezig met repeteren in de Popcentrale. Het benefietconcert zal op 29 november plaatsvinden in Theater de Willem in Papendrecht. De voortgang van Bjurre en Dagmar is te volgen via de Facebook-pagina ‘The Road of Life; The Album’.

Lees ook

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.