gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren steunen Leerorkest met profielwerkstuk

29f9ef032bbd12694985c57b7d2adfa2

Bjurre en Dagmar zitten in 6 VWO en zijn gek op muziek. Ze willen dat zoveel mogelijk kinderen in contact met muziek kunnen komen. Daarom nemen ze een album op en organiseren ze een benefietconcert.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De 16-jarigen zijn sinds hun kindertijd al volop bezig met muziek. ‘’Wij houden eigenlijk zo veel van muziek, dat we besloten om een album te schrijven voor ons profielwerkstuk. Daarna kwam het idee om dit voor de Stichting Leerorkest Drechtsteden te doen’’, laat Bjurre weten.

Een mailtje sturen was voor de scholieren al genoeg om op gesprek te komen. ‘’Het is fantastisch, jonge mensen die muziek maken en met muziek geld willen ophalen en dat ook nog eens doneren aan het Leerorkest. Dat ondersteunen wij graag en zijn er natuurlijk erg blij mee’’, aldus Lucienne van der Lans, voorzitter van het Leerorkest.

Momenteel is de band nog druk bezig met repeteren in de Popcentrale. Het benefietconcert zal op 29 november plaatsvinden in Theater de Willem in Papendrecht. De voortgang van Bjurre en Dagmar is te volgen via de Facebook-pagina ‘The Road of Life; The Album’.

Lees ook

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

Participand

Gebruikers ParticiPand overvallen door draai gemeente: ‘Moeilijk te begrijpen’

Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.